LNVF / Skundų knyga / Maisto produktai ir maitinimo įstaigos / Cili picerijije Vetrunges pasaze nekokybiskai parusta pica

Cili picerijije Vetrunges pasaze nekokybiskai parusta pica

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Silva Padrostyte

2009-06-29 pirmadienis 08:10:08

Laba diena. Noreciau paklausti ka reiketu daryti tokiu atveju, ar imanoma ka padaryti: nuolat pietaujame cili picos restoranuose, konkreciai as jau seniai esu pamegusi butent grybu pica su kumpio priedu, visada budavau patenkinta sia pica, taciau pastaraji karta uzsisakius sia pica, gavau ja su akivaizdziai gerokai maziau grybu nei visada budavo. Pasakiau padavejai, si pranese picu kepejui, o pastarasis atsove, kad grybu yra tiek kiek turi buti. Draugas su kuriuo nuolat ir lankomes picerijoje taip pat pripazino, kad grybu ne tiek kiek visada budavo.

Silva

spad

Edita Petrauskaite

2009-07-13 pirmadienis 08:26:10

Laba diena,

Lietuvos viešojo maitinimo įstaigos dar nesiryžta taikyti Europos Sąjungos praktikos, kuria remiantis, valgiaraščiuose nurodomas sudėtinių patiekalo dalių kiekis. Tokiais atvejais, kuomet matyti, jog esate apgautas ir produktas patiekiamas ne toks, koks visada būdavo, kreipkitės į įstaigos administratorių. Paprastai tokie vartotojų prašymai yra tenkinami, nes antireklama nėra naudinga verslininkams. Jūsų atveju, padėti taip pat galėtų Lietuvos metrologijos inspekcija (prieiga internete : www.metrinsp.lt).

Pagarbiai,-
Teisininkė Edita Petrauskaitė