LNVF / Skundų knyga / Maisto produktai ir maitinimo įstaigos / "Cilli Kaimas"+ "Trys Mylimos"virtuve

"Cilli Kaimas"+ "Trys Mylimos"virtuve

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Raimonda Freitakiene

2009-05-23 šeštadienis 11:40:23

Vienakart pietavome Klaipedos AKROPOLY "Cilli Kaimas" restorane. Vyrui patieke gera maista,o as uzsisakiau bulvinius blynus su grietine. Taciau,jau pirmi kasniai buvo nemalonus,kadangi blynai buvo labai kartus ( kas ,paprastai,byloja,kad kepta buvo sename aliejuje). Blynai buvo 3-ys,o jau po poros kasniu,as ju nebevalgiau. Aisku as sia pretenzija pasakiau padavejai,bet ji nieko man negalejo atsakyti. Labai norejosi uz juos nemoketi,bet abejojau ar as is to ka pesiu. Nuotaika buvo sugadinta,kad uz "nieka" sumokejau pinigus.Ir tai ne vienas atvejis.Pvz.: su vaikais pietaut uzsukom ir i Klaipedos "Trys Mylimos"kavine,Taikos pr.. Visi labai norejome kepintu bulvyciu. Taciau meniu ju nebuvo. Paklausem padavejo ar turite keptu bulvyciu su darzovem. Buvo atsakyta,kad iskeps. Daugiau informacijos nesuteike. Visu nuostabai,mums buvo atnestos smulkintos keptos bulvytes,bet su visom lupenom.Vaikai eme spjaudytis,o ir mums tarp dantu trynesi,kazkokios "skureles".Kai supratom,kad jos su visom lupenom,pasikvietem padaveja ir prasem paaiskinti. Jis pasake,kad tik tokias bulvytes cia ir tekepa. Manau,kad jis turejo mums apie tai pasakyti anksciau,nes pvz. as net neisivaizduoju,kas gali noreti valgyti bulves su visomis lupenomis ( atsiprasant - kaip kiaulem ).Buvau pasipiktinusi,bet sumoketi buvo pareikalauta. Isejom nerealiai sugadinta nuotaika!
Noreciau suzinot,ar galima reikalauti nemoketi uz mums patiekta maista,jei jo paragavom bent kelis kasnius ir mums nepatiko.
Is anksto dekoju uz atsakyma

Edita Petrauskaite

2009-06-03 trečiadienis 10:52:32

Laba diena,
Tik nedaugelyje restoranų galime rasti detalų patiekalo aprašymą, kuris itin svarbus elergiškiems žmonėms. Ypatingai sunku rasti teisybę, jeigu vartotojas pageidauja patiekalo, kuris nėra pateikiamas meniu. Jūsų atveju, padavėjas turėjo suteikti visą informaciją apie užsakomas keptas bulvytes. Minėtina,jog yra kelios rūšys keptų bulvyčių - vienos tokių yra gruzdinti bulvių grežinėliai su lupenomis.
Kitu atveju, Čili kaimas, kiek mums yra žinoma, ne tik neruošia maisto patys, bet dažnai pasinaudoja mikrobangų krosnelėmis ir parduoda produktą, kaip ką tik paruoštą (daugiau informacijos: www.manskanu.lt). Aktyviausi vartotojai, reikalauja panaikinti patiekalo kainą iš sąskaitos, o dar aktyvesni - susipakuoja nekokybišką patiekalą, pasiima visus čekius ir kreipiasi į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą.

Pagarbiai,-
Teisininkė Edita Petrauskaitė