LNVF / Skundų knyga / Ne maisto produktai / Geriamo vandens filtravimo sistema

Geriamo vandens filtravimo sistema

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Kęstutis Budrevičius

2008-03-17 pirmadienis 19:08:00

Pabendravęs su vandens filtravimo kompanijos vadybininku, nusprendžiau įsigyti siūlomą amerikietišką vandens valymo sistemą. Sumokėjau 200Lt avansą, o likusią dalį 3000Lt nutariau sumokėti per 3 mėnesius. Pasirinkimą šios sistemos lėmė vadybininko nurodytas gamintojas - filtrai amerikietiški (kaina 3200Lt). Analogiškus, tik kitos šalies gamintojų filtrus (dažniausiai iš trečiųjų šalių) buvo galima įsigyti už ženkliai mažesnę sumą (1000-1200Lt). Tos pačios dienos vakarą man atvežė ir sumontavo vandens filtravimo sistemą. Tačiau jokių dokumentų, kad ši sistema amerikietiška, man nepateikė. Gaminio aptarnavimo instrukcijoje (lietuviška) yra paminėta "USA", tačiau pakuotėje nebuvo jokio gaminio tec. paso ar panašiai, kuriame dažniausiai nurodoma kilmės šalis. Paskambinus į aptarnavimo centrą (tą patį vakarą) ir išvardinus problemas, vadybininkė pažadėjo susisiekti, tačiau taip ir nesusisiekė.

Ką man daryti? Mokėti 3200Lt už filtravimo sistemą, kuri neturi kilmės šalies dokumentų nenoriu. Ar galiu reikalauti firmos atsiimti prekę ir grąžinti avansą (praėjo nuo vandens valymo sistemos pastatymo tik 1 diena). Ką daryti jei firma nesutiks atsiimti, ar galiu ją pats grąžinti ir tikėtis atgauti avansą? Kiek supratau firma neturi šios filtravimo sistemos kilmės dokumentų (kad ji pagaminta Amerikoje).

Alvita Armanavičienė

2008-03-21 penktadienis 20:07:09

Daiktų Pardavimo ne prekybai skirtose patalpose taisyklės

8. Pirkėjas (vartotojas) turi teisę atsisakyti sutarties, sudarytos ne prekybai ir ne paslaugų teikimui skirtose patalpose, pranešdamas raštu apie tai pardavėjui ar paslaugos teikėjui per septynias dienas nuo šių taisyklių 6 punkte nurodyto dokumento gavimo dienos.

Šios pirkėjo (vartotojo) teisės negalima suvaržyti jokiais papildomais įpareigojimais ar įmokomis ar bet kokiu būdu apriboti ar panaikinti. Jeigu šių taisyklių 6 punkte nurodytas dokumentas pirkėjui (vartotojui) nebuvo įteiktas, pirkėjas (vartotojas) turi teisę nutraukti sutartį per tris mėnesius nuo sutarties sudarymo dienos.
Daugiau informacijos tel. 852615979, taip pat www.inspekcija.lt

Danielis Rutkauskas

2011-03-07 pirmadienis 07:54:36

Labadiena, Kęstuti,

Turiu identišką problemą tai, kurią Jūs turėjote su vandens valymo sistema prieš kelis metus. Gal galėtumėt papasakoti, ar pavyko grąžinti prekę ir atsiimti pinigus?

Ačiū,

Danielis Rutkauskas

V. S.

2011-04-21 ketvirtadienis 12:14:27

Man tikrai gaila tų, kurie susigundėte brangiais filtrais, tikėdamiesi, jog įsigyjate išskirtinį gaminį. Pas mane taip pat buvo atvykę vadybininkai, siūlė amerikietiškus Aquafilter filtrus. Kaimynai susigundė, nupirko, o aš nusprendžiau paieškoti daugiau informacijos. Pasirodo, bendrovė Aquafilter yra registruota JAV, bet ten tėra tik jos administracija. Filtrų gaminimo fabrikas įsikūręs Lenkijoje, 7ha plote. Perkant tiesiogiai iš Lenkijos (per el. parduotuvę), filtrų komplektas su visais priedais, kranu, siurbliuku kainuoja nepilnai 1000Lt. Su parsisiuntimu, bankiniu pavedimu sumokėjau 1500Lt (į šią sumą įskaityti ir filtrai 3m. į priekį). Beje, kas 3-6 mėnesius keičiami filtrai realiai kainuoja apie 20-50Lt, o firma paima apie 200-250Lt. Mano nupirkti iš Lenkijos filtrai yra visiškai identiški kaip mano kaimyno, nusipirkusio filtrus iš firmos, tik jis papildomai gavo instrukciją lietuvių kalbahappy) Tikiuos kam nors bus naudinga ši informacija. Filtrus laaaaabai rekomenduoju, nes vanduo labai skanus ir švarus, bet nepermokėkit.