LNVF / Skundų knyga / Nesąžininga komercinė veikla / "GOLD & SILVER" aferistai

"GOLD & SILVER" aferistai

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

j

2012-07-12 ketvirtadienis 06:51:41

2011-08-30, pirkau balto aukso žiedą su briliantais, tačiau praėjus ne pilniems metams, pasirodo jog tai nebe balto aukso žiedas, o raudono. Nuėjus į "GOLD & SILVER" skyrių "AKROPOLIS", Ozo g. 25, Vilnius, man ta pati pardavėja atrėžė: "jūs manes nepaklausėte ar tai dengtas žiedas, aš jums to ir nesakiau, galite nueiti pas bet kuri juvelyrą jis, jūms padengs žiedą ir jis atrodis vėl kaip balto aukso ".
Tačiau, kai aš pirkau žiedą, akcentavau, kad norių tik balto aukso. O šiai dienai 2012-07-12, žiadas atrodo tragiškai, jis pusiau baltas pusiau gelsvas.

Buvo nuslėpta labai svarbi informaciją!

j

Edita Petrauskaite

2014-05-21 trečiadienis 15:41:48

Pardavėjas yra įstatymo įpareigotas tinkamai informuoti pirkėją (CK 6.353 str.). Jūsų atveju įsigijus netinkamos kokybės daiktą ar dėl pardavėjo kaltės, jam nutylėjus ir neaptarus su pardavėju tam tikrų daikto savybių, kurias žinodamas pirkėjas nesudarytų pirkimo / pardavimo sutarties – nepirktų to daikto, turite teisę kreiptis į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą: www.vvtat.ltkadangi tokie veiksmai gali būti laikomi nesąžininga komercine veikla kuri yra draudžiama. (nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymas 3str. 1d.)

Atsakė Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos teisininkas praktikantas Marius Česiulis.