LNVF / Skundų knyga / Sveikatos priežiūros paslaugos / EUROVAISTINĖ

EUROVAISTINĖ

« 
Ankstesnė tema
|
|
Kita tema
 »

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Pilietis

2009-04-17 penktadienis 09:44:50

Apsilankius Tauragės Eurovaistinėje bažnyčių gatvėje teko nekartą nusivilti. Pirmą kartą buvau šokiruota tada, kai perkant vaistus grąžos gavau 10 litų mažiau. Tada dar pamaniau apsigavo, nes kas nedirba tas neklysta.Tačiau tokie dalykai ėmė kartotis, tik jau mažesnėmis sumomis. Niekada neduoda čekio, o jo pareikalavus atsikerta, kad jį išmetė į šiukšlių dėžę. Jai neklystu tai Jolanta(šviesi,stambaus kūno sudėjimo), kuri nežinia ką išdarinėja ir jau labai drąsiai. Susidariau nuomonę, kad ten nemuša pinigų į kasą. Tad visi atkreipkite dėmesį į tai, kas ten daroma. Galbūt ir permokame už vaistus, nes čekio tai negauname.

Ausra Karvelyte

2009-04-17 penktadienis 09:49:10

Laba diena,
Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo 19 straipsnis numato, kad vartotojas, manydamas, kad pardavėjas, paslaugų teikėjas pažeidė jo teises ar įstatymų saugomus interesus, turi teisę šio skirsnio nustatyta tvarka kreiptis į pardavėją, paslaugų teikėją, Tarnybą, Inspekciją ar Valstybinę visuomenės sveikatos priežiūros tarnybą, bei kitas ginčus nagrinėjančias institucijas ar į teismą.
Visais atvejais Jūs turite kreiptis į pardavėją ir(ar) paslaugų teikėją, jie privalo Jums grąžinti grąžą bei kasos aparato kvitą. Jeigu jie nesiima jokios atsakomybės už savo veiksmus, turite kreiptis į Valstybinę mokesčių inspekciją prie LR finansų ministerijos, kurie išanalizuos kaip jie vykdo įmonės taisykles ar nenusižengė pagal administracinių teisės pažeidimų kodeksą. Jeigu bus nustatyta, kad Eurovaistinė pažeidė pagal administracinį teisės pažeidimų kodeksą, jiems gresia administracinė atsakomybė.

Valstybinės mokesčių inspekcijos prie LR finansų ministerijos adresas:
Vasario 16-osios g. 15,
LT-01514 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 266 8200 Faks. (8 5) 212 5604,
el.pašto adresas: vmi@vmi.lt