LNVF / Skundų knyga / Sveikatos priežiūros paslaugos / medikų požiūris į pacientus

medikų požiūris į pacientus

« 
Ankstesnė tema
|
|
Kita tema
 »

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Margarita Kolobova

2008-02-07 ketvirtadienis 09:51:16

2008-02-07 ketvirtadienis14.25

Prieš gerus 3 metus pas mane atsirado odos problemos .Vėliau aš užsirašiau į šeškinėje esančią polikliniką pas alergologus, kad jie man maždaug nustatytų kas man yra , tą gydytoja pas kurią ėjau ne tik man nieko nenustatė, bet ir išrašė visai nereikalingų vaistų kaip vėliau paaiškėjo man .Kaip vėliau sužinojau man čia buvo dermatitas, o tą gydytoja man išrašė vaistų nuo uodų įgėlimo.Mano nuomone čia buvo pažeistos mano kaip pacientės teisės ir kiti dalykai.kokiu būdu aš galėčiau įrodyti, kad yra pažeistos mano kaip pilietės teisės?

Edita Petrauskaite

2008-04-23 trečiadienis 11:37:10

Kaip supratau, Jūs esate nepatenkinta Šeškinės poliklinikos gydytojų suteikta paslauga. Jeigu, teikdama sveikatos priežiūros paslaugas, gydytoja, nustačiusi neteisingą diagnozę, vienaip ar kitaip pablogino Jūsų, kaip pacientės sveikatą arba dėl neteisingos diagnozės Jūsų sveikata pablogėjo, Jūs turite teisę į turėtos turtinės bei neturtinės žalos atlyginimą. Visų pirma turėtumėte kreiptis į skyriaus, kuriame gydėtes vedėją, vėliau į Šeškinės poliklinikos vadovą.
Kadangi Šeškinės poliklinika yra viešoji įstaiga, Jūs turite teisę kreiptis: į valstybine medicinio audito inspekciją, jeigu įstaigos vadovas nesuteiks Jus dominančios informacijos bei neišspręs Jūsų problemos. Valstybinei medicinio audito inspekcijai pateikite skundą, o ekspertizę jie atliks patys.
Internetinė svetainė: www.vmai.lt