LNVF / Skundų knyga / Sveikatos priežiūros paslaugos / vaistai

vaistai

« 
Ankstesnė tema
|
|
Kita tema
 »

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Renata Tatolytė

2008-02-05 antradienis 11:50:52

Laba diena, nuėjau pas daktarę į polikliniką,kuri mane pradėjo nesenai gydyti. Labai blogai jaučiausi galva skaudėjo,svaigo.... Ji man išrašė vaistų ir liepė gerti 10d. Po 4d. pastebėjau,kad mane visą išbėrė,kaip supratau buvau jiems elergiška. Negaliu su tuo susitaikyti,kad per tokį daktarės neapdairumą daug žmonių gali nukentėti ir norėčiau sužinoti ką tokiu atveju reikėtų daryti ir kur kreiptis?

Edita Petrauskaite

2008-05-06 antradienis 08:36:03

Laba diena,
Dažnai daktarai ne itin atsakingai žiūri į savo pareigų atlikimą. Tačiau, kaip bebūtų gaila, galbūt ir pacientai ne visada pasako savo gydytojui viską, ką šis turėtų žinoti.
Jeigu Jūs manote, kad Jūsų teisės buvo pažeistos ir, kad gydytojas turėjo ir galėjo žinoti, jog Jūs esate alergiška šiem vaistams, Jūs galite skųsti tokius pastarojo veiksmus. Visų pirma turite kreiptis į gydymo įstaigos vadovą su savo prašymu ar skundu. Jeigu Jums nebus suteikta pagalba, patarčiau Jums kreiptis : į valstybinę medicininio audito inspekciją. Valstybinei medicinio audito inspekcijai pateikite skundą, o ekspertizę jie atliks patys. Nepamirškite, jog Jūs turite teisę tiek į moralinės, tiek į materialinės žalos atlyginimą.