LNVF / Skundų knyga / Transportas / Bauda dėl papildomai nepažymėto vienkartinio e. bilieto galutinėje maršruto stotelėje

Bauda dėl papildomai nepažymėto vienkartinio e. bilieto galutinėje maršruto stotelėje

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Darius Čeponis

2015-08-17 pirmadienis 19:27:56

2015-07-14 važiavau Kauno 18-to maršruto autobusu. Kelionės trukmė paprastai trunka iki 30 min.. Įlipau į autobusą stotelėje "Pilėnų g." ir pažymėjau elektroninę kortelę. (Naudoju kortelę su vienkartiniais e. bilietais).
Stotelėje "Vytauto Didžiojo tiltas" kontrolė su savo įrangą patikrino elektroninę kortelę ir pripažino nepažymėtą.
Išlaipino iš autobuso ir surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.
Nuvykus į keleivių kontrolės kabinetą Raudondvario pl. 105-117 kontrolės vadybininkė kompiuteryje patikrino skaitmeninę duomenų bazę ir patvirtino, kad elektroninę kortelę pažymėjau stotelėje "Pilėnų g.", bet papildomai nepažymėjau stotelėje "Universiteto centriniai rūmai" (A. Stulginskio universitetas) ir paskyrė baudą pagal taisyklių 36.6 punkto pažeidimą.

Pagal "Keleivių ir bagažo vežimo vietinio susisiekimo autobusais, troleibusais ir maršrutiniais taksi Kauno mieste taisyklės":
36.6. Keleivis, turintis elektroninę kortelę, kurios skaitmeninė duomenų bazė papildyta vienkartiniais elektroniniais keleivinio transporto bilietais, persėdęs į kitą vietinio reguliaraus susisiekimo autobusą ar troleibusą per 30 minučių nuo vienkartinio elektroninio keleivinio transporto bilieto pažymėjimo autobuse ar troleibuse momento, elektroniniu komposteriu, esančiu prie vairuotojo, privalo pažymėti elektroninę kortelę. Jeigu per nustatytą laiką, persėdus į kitą autobusą ar troleibusą, elektroninė kortelė nepažymima, laikoma, kad už kelionę nesumokėta.

Važiavau tuo pačiu autobusu be jokio persėdimo. Ar kiekvieną kartą privalau antrą kartą žymėti elektroninę kortelė galutinėje maršruto stotelėje. Ar teisingai mane nubaudė?