LNVF / KVIETIMAS PRISIJUNGTI PRIE IEŠKINIO ATSAKOVUI WORLD VISITOR AS

KVIETIMAS PRISIJUNGTI PRIE IEŠKINIO ATSAKOVUI WORLD VISITOR AS

Informuojame, kad Vilniaus apygardos teisme 2023 m. liepos 3 d. Civilinė byla Nr. e2-1879-392/2023 buvo priimtas grupės atstovo LIETUVOS NACIONALINĖS VARTOTOJŲ FEDERACIJOS, el. paštas: federacija@vartotojai.eu pareikštas grupės ieškinys dėl pripažinimo, kad kelionės organizatorius neįvykdė įsipareigojimų ir pažeidė grupės narių teises bei interesus, ir individualių reikalavimų dėl skolos, kompensuojamųjų palūkanų ir neturtinės žalos priteisimo.

Atsakovas šioje byloje yra World Visitor AS, juridinio asmens kodas 995944588, reg. buveinės

adresas Nydalsveien 28, 0484 Oslo, 0301 Oslo, Norvegija.

Grupę sudaro 124 turistai/vartotojai, nukentėję nuo kelionės organizatoriaus World Visitor AS,

kuris neįvykdė įsipareigojimų įvykdyti iš anksto organizuotas turistines keliones bei ekskursijas į Italiją, Dubajų (JAE), Paryžių (Prancūziją), Sakartvelą, Ispaniją, Monaką, Vokietiją, Turkiją ir kt., ir negrąžino nei už keliones, nei už kitas su kelionėmis susijusias paslaugas, sumokėtų piniginių lėšų, neatlygino turistams – vartotojams neturtinės žalos. Kelionės organizatorius World Visitor AS veikė per kelionės agentą UAB „Orange Style“, juridinio asmens kodas 300109127.

 

Norintys prisijungti prie bylos  ir tapti grupės nariais, prašome iki  2023 09 29 parašyti grupės atstovei LIETUVOS NACIONALINEI VARTOTOJŲ FEDERACIJAI el. paštu federacija@vartotojai.eu vardą, pavardę, el.paštą ir telefoną.

.

Visa aktuali informacija apie grupės ieškinio bylos nagrinėjimo eigą ir šioje byloje atliekamus

procesinius veiksmus grupės nariams teikiama telefonu +370 67088376 (advokatas Marius Zamulskis).

 

LIETUVOS NACIONALINĖ VARTOTOJŲ FEDERACIJA

Grupės atstovė rezidentė Alvita Armanavičienė