LNVF / Projektai

Projektai

2016 Konkursas "Geriausias energijos tausotojas"

Vartotojų nuotraukų ir video konkursas "Geriausias energijos tausotojas": 2016-06-15 - 2016-08-15. Net 9 vartotojai bus apdovanoti vertingais prizais - bevieliais elektros energijos matuokliais EFERGY E2, kurių vertė - 80 Eur.

2016 Vartotojų ir verslo švietimas – raktas į efektyvų elektros ir šilumos energijos vartojimą

Projektu siekiama supažindinti vartotojus su aktualiomis elektros ir šilumos energijos efektyvumo skatinimo priemonėmis, kurių pagalba būtų skatinamas tvarus, atsakingas ir aplinkai draugiškas šilumos ir elektros energijos išteklių vartojimas.

Vartotojų, perkančių internetinėse parduotuvėse, teisės

Lietuvoje nuo 2014 m. birželio mėn. įsigaliojo naujieji Europos Sąjungos reikalavimai dėl vartotojų teisių apsaugos. Nauji reikalavimai taikomi perkant nuotolinės prekybos būdu: t.y. internetu, telefonu, paštu, ir ne prekybai skirtose patalpose, pavyzdžiui, namuose, darbo vietose, pardavėjo organizuotoje ekskursijoje ar pristatyme kavinėje.

2013-12-19 Nacionalinis NVO forumas

Kviečiame dalyvauti nacionaliniame Lietuvos nevyriausybinių organizacijų forume, kuris įvyks š.m. gruodžio 19 d. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos salėje, 10 – 17 val.

Forumas – nacionalinis renginys, į kurį bus kviečiami NVO atstovai iš visos Lietuvos. Numatomas dalyvių skaičius: ne mažiau kaip 100 iš ne mažiau kaip 70 organizacijų. Forumu siekiame skatinti nevyriausybinių organizacijų partnerystę, stiprinti bendradarbiavimą su valstybinėmis institucijomis bei savivaldybėmis, siekti efektyvesnių informacijos sklaidos praktikų bei NVO atstovų informavimo. Nacionalinio NVO forumo metu bus aptarti NVO sektoriui aktualiausi klausimai.

2012-12-19 Daugiabučių namų gyventojų švietimo projektas

a

Įgyvendintas projektas "Daugiabučių namų gyventojų atstovų (įgaliotinių) išrinkimas, apmokymas ir jų namų parengimas energetinio ūkio tvarkymui bei modernizavimui".

2012-08-22 Pradedama vykdyti "Lietuvos kaime gera gyventi 2012" atranka

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija kviečia kaimo vietovių ūkininkų, verslininkų, amatininkų, paslaugų tiekėjų asociacijas dalyvauti projekto ,,Lietuvos kaime gera gyventi 2012" atrankoje.

2011 07 10 Akcija - Konkursas "Vartokime atsakingai"

Vartokime atsakingai, logo

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija, Jungtinių tautų vystymo programos Lietuvoje užsakymu, įgyvendina akciją/konkursą „Vartokime atsakingai“ finansuojamą pagal priemonę „Įmonių socialinė atsakomybė“ (VP1-1.1-SADM-03-V).

Akcijos partneriai - Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, Valstybinė ne maisto produktų inspekcija ir Vilniaus miesto savivaldybė.

2011-06-15 KONKURSAS „Lietuvos kaime gera gyventi 2011“

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija kviečia kaimo bendruomenes dalyvauti konkurse „Lietuvos kaime gera gyventi“. Šiuo projektu norime parodyti, kad kaimas daug kur yra patrauklus gyventi daugeliui gyventojų grupių – jaunoms šeimoms, verslininkams, pensininkams, ir tuo būdu pritraukti jas gyventi kaime.