LNVF / Projektai / Europos sukčiavimo katalogas 2009

Europos sukčiavimo katalogas 2009

europos_komisija_small
Remia Europos Komisijos Teisingumo, laisvės ir saugumo generalinis direktoratas

2008-2009 m. Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija yra pakviesta būti projekto „Europos sukčiavimo katalogas“ dalyve. Projekto organizatorius ADICAE – Ispanijos finansinių paslaugų vartotojų asociacija. Pagrindiniai projekto tikslai: „Europos sukčiavimo techninio katalogo“ išleidimas, studijos apie sukčiavimą, kompaktinio disko apie simuliaciją, kuri dažna vartotojams perkant internetu arba naudojantis internetinio banko paslaugomis, išleidimas ir platinimas, naujo internetinio puslapio, kuriame bus skelbiama apie esamus ir plintančius sukčiavimo, minėtose srityse, atvejus, sukūrimas.

Projekte dalyvauja Slovakijos, Čekijos Respublikos, Italijos, Rumunijos bei Slovėnijos vartotojų asociacijos. Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija projekto metu užmegs ryšius su Lietuvos valstybės teisėsaugos institucijomis, bankais, mokslo ir studijų įstaigomis, verslininkais ir taip padės surinkti aktualiausią informaciją apie galimus sukčiavimo atvejus internetinės bankininkystės, kreditinių kortelių bei pirkimo internetu srityse. Ši informacija bus prieinama visiems ES vartotojams.

Taip pat skaitykite čia

Apsaugok save nuo sukčių!

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija kartu su Europos Są jungos vartotojų organizacijomis pateikia svarbiausią informaciją vartotojui, kaip apsaugoti savo duomenis ir pinigus.