LNVF / Naujienos

Lietuvoje skleidžiama propaganda apie gerą gyvenimą užsienyje ir prastą čia

Lietuvoje veikia didžiulio masto propagandos mašina, kuri per žiniasklaidos priemonės formuoja jaunų lietuvių nuomonę, kad Lietuvoje gyventi yra prastai, o užsienyje tiesiog rojus. Vartotojų federacijos vadovė įsitikinusi, kad už panašius reportažus yra mokami pinigai iš fondų užsienio valstybėse, kažkam labai naudinga, kad lietuviai važiuotu dirbti ir gyventi svetur.

Yra kuriami Piliečių informavimo centrai

Nacionalinė vartotojų konfederacija, kartu su Lietuvos nacionaline vartotojų federacija bei kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis įgyvendina LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos „Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo programą“.

2017-08-25 Artėjant naujiems mokslo metams - į pagalbą mokytojams naujas pamokų rinkinys

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija kviečia susipažinti su naujuoju pamokų rinkinių mokytojams "Atgal į mokyklą". Rinkinyje pateikiama pagrindinė informacija ir praktiniai pratimai, kurie padės mokiniams susipažinti su vartotojų pasirinkimais trijose svarbiose srityje: maisto žymėjimas, reklama ir transporto poveikis aplinkai.

2017-06-08 Lietuvos mokykla "Consumer Classroom" tarpmokyklinį konkursą laimi jau antrą kartą!

Mokiniai ir mokytojai iš Lietuvos turės išskirtinę galimybę aplankyti pagrindines Europos Sąjungos institucijos Briuselyje!

Consumer Classroom kasmetinio konkurso pagrindinį prizą laimėjo jungtinis Lietuvos ir Kroatijos mokyklų projektas "Išteklių efektyvumas Kroatijoje ir Lietuvoje".

2017-05-22 Projekto „Consumer Classroom“ komanda susitiko Bolonijoje

Gegužės 18-19 dienomis projekto "Consumer Classroom" komanda susitiko Bolonijoje, Italijoje. Projektas "Consumer Classroom" sukurtas mokytojų bendruomenei.

2017-04-03 Mokytojams pristatytos "Consumer Classroom" projekto galimybės

image012

Kovo 28 d. "Consumer Classroom" komanda susitiko su Vilniaus Radvilų gimnazijos mokytojais. 

2017 03 06 "LNVF: Neišspręstos problemos šilumos tiekimo ir vartojimo srityje."

Bendrosios problemos, kurioms išspręsti reikia kompleksinių priemonių:

2017 03 02. Įstatymai negina turistų teisių

Net ir po turizmo sritį sudrebinusių kelionių organizatorių bankrotų Lietuvoje mažai kam rūpi turistų interesai. Nors Europos Sąjungos direktyvų nuostatos dėl turistų interesų apsaugos jau seniai turėjo būti perkeltos į šalies įstatymų bazę, tačiau to daryti neskubama. Mūsų šalies turistai, nukentėję nuo kelionių organizatorių bankrotų, šiuo metu turi nedaug galimybių ginti savo teises.

Edukacinis filmukas "Iš kur ir kaip elektra atkeliauja iki kiekvieno iš mūsų?"

Kasdien naudojamės įvairiais elektros prietaisais - mobiliuoju telefonu, kompiuteriu, televizoriumi ar plaukų džiovintuvu. Kad šie prietaisai, darantys gyvenimą patogesnį, imtų veikti, tereikia elektros lizdo ir vieno judesio. O štai elektros kelias į mūsų namus – sudėtingesnis.

Atsakymą į klausimą „Iš kur ir kaip elektra atkeliauja iki kiekvieno iš mūsų?“ galėsite sužinoti pažiūrėję Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos iniciatyva sukurtą animacinį edukacinį filmuką.

Vartotojų federacija laimėjo bylą dėl šilumos ir karšto vandens kainų

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) 2017 m. sausio 24 d. nutartimi patvirtino pirmosios instancijos teismo išvadą, jog atsakovo Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (ieškovas Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija, J.I. ir B.C.) 2010 m. gruodžio mėn. nutarimai dėl šilumos bazinės kainos dedamųjų ir karšto vandens kainos dedamųjų UAB „Vilniaus energija” buvo priimti neteisėtai ir nepagrįstai.

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28