LNVF / Naujienos

Mobilioji programėlė „Energijos suvartojimo skaičiuoklė“: pagalba ir galimybės mokyti(-s) įdomiau!

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija (toliau – LNVF), vykdydama  Lietuvos  energijos paramos fondo finansuojamą pojektą „Ekologinio švietimo akademija“ Lietuvos mokytojams suorganizavo mokymus ir pasiūlė modernią mobiliąją programėlę „Energijos suvartojimo skaičiuoklė“, kuri yra ir pagalba, ir galimybė mokyti(-s) įdomiau!

Europos vartotojų diena 2019 m. „Europos vartotojų sąjunga“: nauja ES vartotojų organizacija, oficialiai pristatyta ES Parlamente

„Europos vartotojų sąjunga“ (toliau ECU) - nauja skėtinė ES vartotojų asociacija, buvo oficialiai pristatyta ES institucijoms (ES Komisijai, Europos Parlamento nariams ir Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetui) ir kitoms susijusioms suinteresuotosioms šalims.
Renginys vyko kovo 5 d. ES Parlamente konferencijoje „ES rinkimų link: Europos Sąjungos stiprinimas siekiant veiksmingesnės vartotojų apsaugos“, kurį iniciajavo Italijos EP narys Viotti, S&D.
 „Europos vartotojų sąjungos“ pagrindiniai organizatoriai yra Italijos asociacijos „Federconsumatori“ ir „Cittadinanzattiva“. ECU sudaro 22 vartotojų asociacijos iš 16 ES valstybių narių ir 1 papildomas ES narys, kaip buvo patvirtinta per ECU Generalinę asamblėją praėjusį 2018 m. spalio mėn. Paryžiuje, kuriame dalyvavo Europos Komisijos ir Vartotojų generalinis direktoratas.

Lietuvai atstovauja Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija (LNVF).

Naujienlaiškis

Toliau buvo vykdomi mokomojo projekto „Šiuolaikiniai energetikos sprendimai – pažangiam vartotojui“ renginiai. Surengti seminarai – diskusijos Druskininkuose (vasario 18 d.), Ukmergėje (vasario 19 d.) ir Trakuose (vasario 26 d.). Paskutiniame seminare be jau tradiciniais tapusių klausimų apie daugiabučių namų valdymą ir energetiką buvo nagrinėjamos gyventojams ypač aktualios šilumos kainų problemos. Pažymėtina, kad Trakų rajone šilumos kainos nuolat rikiuojasi tarp didžiausių šalyje. kas lemia dideles gyventojų išlaidas šildymui.

Energijos taupymo tradicijas kurkime ir ugdykime nuo jaunumės

Efektyvus elektros vartojimas padeda ne tik tausoti mus supančią aplinką, bet ir sumažina išlaidas,
kurios skiriamos mokesčiams už elektros energiją. Tačiau dažnas iš mūsų nė nenutuokia, nuo ko
reikia pradėti. Geriausia energijos taupymo ugdymą pradėti ir kurti taupymo tradiciją nuo pat
žmogaus jaunumės.

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31