LNVF / Naujienos

Naujienlaiškis

Toliau buvo vykdomi mokomojo projekto „Šiuolaikiniai energetikos sprendimai – pažangiam vartotojui“ renginiai. Surengti seminarai – diskusijos Druskininkuose (vasario 18 d.), Ukmergėje (vasario 19 d.) ir Trakuose (vasario 26 d.). Paskutiniame seminare be jau tradiciniais tapusių klausimų apie daugiabučių namų valdymą ir energetiką buvo nagrinėjamos gyventojams ypač aktualios šilumos kainų problemos. Pažymėtina, kad Trakų rajone šilumos kainos nuolat rikiuojasi tarp didžiausių šalyje. kas lemia dideles gyventojų išlaidas šildymui.

Energijos taupymo tradicijas kurkime ir ugdykime nuo jaunumės

Efektyvus elektros vartojimas padeda ne tik tausoti mus supančią aplinką, bet ir sumažina išlaidas,
kurios skiriamos mokesčiams už elektros energiją. Tačiau dažnas iš mūsų nė nenutuokia, nuo ko
reikia pradėti. Geriausia energijos taupymo ugdymą pradėti ir kurti taupymo tradiciją nuo pat
žmogaus jaunumės.

2018-05-17 Skelbiama kasmetinio tarpmokyklinio Consumer Classroom konkurso mokykloms pradžia

„Consumer Classroom“ 2018 m. gegužę paskelbė kasmetinio tarpmokyklinio konkurso „Nuostabiausia klasės išvyka“ pradžią. Konkurse kviečiamos dalyvauti vidurinės mokyklos iš visos Europos Sąjungos. Konkurso trukmė: 2018 m. gegužės 1 d. iki 2018 m. birželio 8 d. vidurnakčio (Centrinės Europos laiku).

Šiais metais tarpmokyklinis konkursas skirtas mokinių finansiniam raštingumui ugdyti ir atsakingo vartojimo įgūdžiams formuoti. Konkursas - tai unikali galimybė atsiskleisti mokinių kūrybiškumui bei laimėti vertingų prizų savo mokyklai!

Apie žaliuosius pirkimus aiškiai ir vaizdžiai atmintinėje verslui "Žalieji pirkimai"

Zalieji pirkimai

Ką apie žaliuosius pirkimus turi žinoti verslas? Kaip apskaičiuoti produkto gyvavimo ciklo sąnaudas? Ar tikrai žalieji produktai kainuoja brangiau? Atsakymą į šiuos ir kitus klausimus bei praktinius patarimus rasite šioje atmintinėje.

Lietuvoje skleidžiama propaganda apie gerą gyvenimą užsienyje ir prastą čia

Lietuvoje veikia didžiulio masto propagandos mašina, kuri per žiniasklaidos priemonės formuoja jaunų lietuvių nuomonę, kad Lietuvoje gyventi yra prastai, o užsienyje tiesiog rojus. Vartotojų federacijos vadovė įsitikinusi, kad už panašius reportažus yra mokami pinigai iš fondų užsienio valstybėse, kažkam labai naudinga, kad lietuviai važiuotu dirbti ir gyventi svetur.

Yra kuriami Piliečių informavimo centrai

Nacionalinė vartotojų konfederacija, kartu su Lietuvos nacionaline vartotojų federacija bei kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis įgyvendina LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos „Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo programą“.

2017-08-25 Artėjant naujiems mokslo metams - į pagalbą mokytojams naujas pamokų rinkinys

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija kviečia susipažinti su naujuoju pamokų rinkinių mokytojams "Atgal į mokyklą". Rinkinyje pateikiama pagrindinė informacija ir praktiniai pratimai, kurie padės mokiniams susipažinti su vartotojų pasirinkimais trijose svarbiose srityje: maisto žymėjimas, reklama ir transporto poveikis aplinkai.

2017-06-08 Lietuvos mokykla "Consumer Classroom" tarpmokyklinį konkursą laimi jau antrą kartą!

Mokiniai ir mokytojai iš Lietuvos turės išskirtinę galimybę aplankyti pagrindines Europos Sąjungos institucijos Briuselyje!

Consumer Classroom kasmetinio konkurso pagrindinį prizą laimėjo jungtinis Lietuvos ir Kroatijos mokyklų projektas "Išteklių efektyvumas Kroatijoje ir Lietuvoje".

2017-05-22 Projekto „Consumer Classroom“ komanda susitiko Bolonijoje

Gegužės 18-19 dienomis projekto "Consumer Classroom" komanda susitiko Bolonijoje, Italijoje. Projektas "Consumer Classroom" sukurtas mokytojų bendruomenei.

2017-04-03 Mokytojams pristatytos "Consumer Classroom" projekto galimybės

image012

Kovo 28 d. "Consumer Classroom" komanda susitiko su Vilniaus Radvilų gimnazijos mokytojais. 

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30