LNVF / Naujienos

DUK: Byla prieš UAB "Go Planet Travel".

Šiuo metu kelionių dokumentus dėl UAB "Go Planet Travel" nemokumo yra atsiuntę 52 asmenys, kurių kasdien daugėja. Kadangi jūsų laiškuose yra klausimų, susijusių su tolesniu procesu rengiant grupės ieškinį dėl kelionių organizatoriui sumokėtų lėšų grąžinimo, visų jūsų žiniai pateikiame atsakymus ir preliminarų tolesnių veiksmų planą.

Vartotojų federacija teisme gins turistų, nukentėjusiųjų nuo UAB „Go Planet Travel”, teises

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija, suvokdama sudėtingą vartotojų padėtį dėl UAB „Go Planet Travel“ nemokumo ir gręsiančio bankroto, nusprendė kreiptis į teismą ir apginti vartotojų teises į jų sumokėtų pinigų grąžinimą. Vartotojai raginami teikti dokumentus ne tik Valstybiniam turizmo departamentui, bet ir federacijai el. paštu goplanet@vartotojai.eu.

2014-05-27 Europos mokyklų konkurse pirkimo internetu temą geriausiai pristatė Raseinių gimnazija

Konkurse dalyvavo ir savo įdomiausias idėjas pirkimo internetu tema teikė vidurinių mokyklų moksleiviai iš visos Europos Sąjungos. Konkurso dalyviai iš 14 Europos Sąjungos šalių mokyklų pateikė 20 projektų, kurių 10 buvo atrinkti ir atiduoti interneto lankytojams vertinti. Daugiausiai balsų surinko Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos mokiniai, drauge su Austrijos „HTL-Villach“ mokykla pristatę projektą „Shop around the clock“.

Nauja svetainė - virtuali vartotojų mokykla

„Consumer Classroom" - „Vartotojų mokykla" www.ConsumerClassroom.eu yra nauja bendradarbiavimo interneto svetainė, skirta mokytojams iš visos ES, kurioje pateikiami kokybiški ištekliai ir interaktyvios priemonės, kad 12–18 metų mokiniai galėtų įgyti praktinių vartojimo žinių, kurios jiems bus reikalingos realiame gyvenime. Šią interneto svetainę finansuoja ES ir ja siekiama skatinti vartotojų švietimą vidurinėse mokyklose.

2014-04-23 Paremk mūsų veiklą!

Paremk mūsų veiklą! Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija yra nevyriausybinė organizacija, todėl prašome paskirti 2 procentus savo pajamų mokesčio sukurti skaidresnę visuomenę Lietuvoje.

2014-04-22 Pasaulinė Žemės diena – proga diskutuoti taupymo klausimais!

Geriausia dieta sąskaitoms – efektyvus elektros energijos naudojimas. Mes neraginame Jūsų žiemą išjungti šaldytuvo ar indus plauti ne indaplovėje, mes kviečiame jus mokytis, kaip nešvaistyti. Apie opiausias taupymo problemas šiandien Delfi.lt konferencijoje kalba ir taupymo patarimais dalinasi ekspertai.

2014-04-18 Dažai kiaušiniams – sveikatai nepavojingi

Natūraliais dažais (svogūnų lukštais, ąžuolo ar juodalksnio žievės nuoviru, beržų lapais, raugintais burokėliais, samanomis) marginti kiaušiniai neįgauna tokios sodrios spalvos kaip dažant pramoniniu būdu pagamintais dažais. Tačiau ryškus dažas įsigeria ne tik į lukštą, bet ir kiaušinį. Ar per Velykas neprisivalgom kenksmingų medžiagų?

2014-03-07 Kaip Kaziuko mugėje išsirinkti kokybiškus ir šviežius maisto produktus?

Šį savaitgalį šurmuliuosiančioje Kaziuko mugėje ūkininkai ir didesnės įmonės iš visos Lietuvos siūlys įsigyti tradicinių rūkytų ir vytintų mėsos gaminių, nuo seno mūsų šalyje kepamos ruginės duonos, meduolių, riestainių. Bus galima nusipirkti Lietuvoje spaudžiamo rapsų ar linų sėmenų aliejaus, lietuviško medaus, taip pat paragauti įvairių vietoje gaminamų patiekalų. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena, į ką mugės svečiai turėtų atkreipti dėmesį, kad įsigytų kokybiškų, šviežių ir skanių maisto produktų.

2014-02-10 Mokiniai kviečiami dalyvauti tarpmokykliniame konkurse ir laimėti kelionę į Europos sostinę Briuselį

„Consumer Classroom“ – projektas remiamas Europos Komisijos, pradeda savo antrąjį kasmetinį tarpmokyklinį konkursą. Kviečiame visas vidurines mokyklas visoje Europos Sąjungoje dalyvauti konkurse ir pasitelkti savo kūrybiškumą bei komandinį darbą. Konkurso tema – pirkimas internetu.

2014-02-04 Nukentėjusiems dėl įdarbinimo agentūros "Darbo vartai" veiklos

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija organizuoja kolektyvinio ieškinio padavimą teismui ir siekia padėti nukentėjusiesiems nuo įdarbinimo agentūrų asmenims susigrąžinti pinigus, gauti žalos atlyginimą.

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30