LNVF / Naujienos

Greitai išblunkantys užrašai neleidžia apginti vartotojų teisių

Kasos aparatų gamintojų, importuotojų ir aptarnavimo įmonių asociacija, k. 303344073, reg. Savanorių pr. 123A, Vilnius (toliau –
Asociacija), išanalizavusi ir įvertinusi šiuo metu Lietuvoje naudojamų elektroninių kasos aparatų (toliau – EKA) techninius
reikalavimus bei susiklosčiusią praktiką, pastebėjo tendencijas, susijusias su EKA kvitų šriftu ir EKA kvitams spausdinti naudojimo
popieriaus kokybe.

2015-07-21 Vartotojai pralaimi vis dažniau

Šaltinis www.dailysabah.com

Vartotojų, besiskundžiančių pažeistomis jų teisėmis, daugėja, tačiau valstybinės institucijos tarsi vis rečiau stoja ginti žmonių. Klampios ir ilgos pažeistų teisių gynimo procedūros biudžetui kainuoja brangiai, o baigiasi pagrūmojimais arba niekuo.
 

2015-07-20 Vasaros atmintinė: naudingi patarimai keliautojams

Šaltinis: 15min.lt

Šaltinis: 15min.lt

Vasara – atostogų metas. Norisi, kad atostogų netemdytų rūpesčiai. Tačiau planuojant keliones ar viešint užsienio valstybėje, gali kilti daugybė klausimų.

2015-05-11 Nacionalinė vartotojų konfederacija keičia pavadinimą į Lietuvos vartotojų reikalų tarybą

Nacionalinė vartotojų konfederacija, įkurta 2003 metais, nuo šiol vadinsis Lietuvos vartotojų reikalų taryba. Šis pavadinimas labiau atspindi šių dienų ekonomines – socialines realijas, nes su vartotojų reikalais yra susijusi beveik visa valstybės ekonominė veikla, kuri skirta vartotojų arba mokesčių mokėtojų poreikių tenkinimui.

Video. Kokius veiksmus yra numačiusi Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija siekianti apginti Fresh travel ir Go planet travel turistų teises?

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija netrukus teismui teiks dvi bylas prieš Valstybę, kaip neužtikrinusią tinkamos, kaip tai numato ES teisės aktai, turistų teisių apsaugos. Bylose bus siekiama susigrąžinti prarastas pinigines lėšas vartotojams, nukentėjusiems nuo įmonių „Go Travel“ ir „Fresh Travel“ veiklos.

2015-04-02 Mokiniai kviečiami dalyvauti tarpmokykliniame konkurse ir laimėti kelionę į Europos sostinę Briuselį

CC-Button-Ad-125x125

„Consumer Classroom“ – projektas remiamas Europos Komisijos, pradeda savo trečiąjį kasmetinį tarpmokyklinį konkursą. Konkurso tema –Skaitmeninis turinys. Konkurse gali dalyvauti vidurinių mokyklų 12–18 metų amžiaus mokiniai iš visos Europos Sąjungos. Konkursas vyks iki 2015 m. balandžio 24 d.

Sąskaitos už šilumą vartotojams išrašomos „iš lubų“ ir nėra kam pasiskųsti

Jei vartotojai turėtų pasirinkimą, jie nedelsiant pakeistų paslaugos tiekėją, o šilumos tiekėjas, tai žinodamas, stengtųsi ir vertintų kiekvieną vartotoją, o dabar vartotojui belieka tik „bendradarbiauti“, kaip drąsiai atsakant į kiekvieno vartotojo skundą „liepia“ „Vilniaus energija“.

Kviečiame gyventojus ne tik iš Vilniaus, bet ir iš kitų Lietuvos miestų nenuleisti rankų rašyti skundus į Lietuvos nacionalinę vartotojų federaciją – http://vartotojuteises.lt/skundu_knyga.

Vyriausybė prašoma iš LR Vyriausybės lėšų fondo išmokėti turistams, nukentėjusiems dėl Go Planet Travel bankroto

Nevyriausybinė Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija, gindama nukentėjusių vartotojų/turistų nuo UAB Go Planet Travel nemokumo, kreipėsi į LR Vyriausybę prašydama iš Lietuvos Respublikos Vyriausybės lėšų fondo išmokėti fiziniams asmenims 518634.72 Eur sumą pagal 817 turizmo paslaugų teikimo sutartis ir taip atkurti šių piliečių pasitikėjimą Lietuvos Valstybe.

2015-02-17 Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos turima informacija apie UAB "Fresh travel" ir UAB "Cherry Media LT"

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos raštas dėl turimos informacijos apie UAB "Fresh travel" ir UAB "Cherry Media LT".

2015-02-09 Informacija vartotojams nukentėjusiems nuo UAB"Go Planet Travel" ir UAB "Fresh travel"

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija oficialiu raštu kreipėsi į Valstybinį Turizmo departamentą prašydama pateikti informaciją dėl nukentėjusių nuo UAB "Go Planet Travel" bendrai patirtos nuostolių sumos bei kitos informacijos. Gautame atsakyme rašoma, kad "Bendra turistų nuostolių suma, dėl kurios kompensavimo kreiptasi į Departamentą yra 1 790 741.977 Lt.

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30