LNVF / Naujienos

Nauja svetainė - virtuali vartotojų mokykla

„Consumer Classroom" - „Vartotojų mokykla" www.ConsumerClassroom.eu yra nauja bendradarbiavimo interneto svetainė, skirta mokytojams iš visos ES, kurioje pateikiami kokybiški ištekliai ir interaktyvios priemonės, kad 12–18 metų mokiniai galėtų įgyti praktinių vartojimo žinių, kurios jiems bus reikalingos realiame gyvenime. Šią interneto svetainę finansuoja ES ir ja siekiama skatinti vartotojų švietimą vidurinėse mokyklose.

2014-04-23 Paremk mūsų veiklą!

Paremk mūsų veiklą! Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija yra nevyriausybinė organizacija, todėl prašome paskirti 2 procentus savo pajamų mokesčio sukurti skaidresnę visuomenę Lietuvoje.

2014-04-22 Pasaulinė Žemės diena – proga diskutuoti taupymo klausimais!

Geriausia dieta sąskaitoms – efektyvus elektros energijos naudojimas. Mes neraginame Jūsų žiemą išjungti šaldytuvo ar indus plauti ne indaplovėje, mes kviečiame jus mokytis, kaip nešvaistyti. Apie opiausias taupymo problemas šiandien Delfi.lt konferencijoje kalba ir taupymo patarimais dalinasi ekspertai.

2014-04-18 Dažai kiaušiniams – sveikatai nepavojingi

Natūraliais dažais (svogūnų lukštais, ąžuolo ar juodalksnio žievės nuoviru, beržų lapais, raugintais burokėliais, samanomis) marginti kiaušiniai neįgauna tokios sodrios spalvos kaip dažant pramoniniu būdu pagamintais dažais. Tačiau ryškus dažas įsigeria ne tik į lukštą, bet ir kiaušinį. Ar per Velykas neprisivalgom kenksmingų medžiagų?

2014-03-07 Kaip Kaziuko mugėje išsirinkti kokybiškus ir šviežius maisto produktus?

Šį savaitgalį šurmuliuosiančioje Kaziuko mugėje ūkininkai ir didesnės įmonės iš visos Lietuvos siūlys įsigyti tradicinių rūkytų ir vytintų mėsos gaminių, nuo seno mūsų šalyje kepamos ruginės duonos, meduolių, riestainių. Bus galima nusipirkti Lietuvoje spaudžiamo rapsų ar linų sėmenų aliejaus, lietuviško medaus, taip pat paragauti įvairių vietoje gaminamų patiekalų. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena, į ką mugės svečiai turėtų atkreipti dėmesį, kad įsigytų kokybiškų, šviežių ir skanių maisto produktų.

2014-02-10 Mokiniai kviečiami dalyvauti tarpmokykliniame konkurse ir laimėti kelionę į Europos sostinę Briuselį

„Consumer Classroom“ – projektas remiamas Europos Komisijos, pradeda savo antrąjį kasmetinį tarpmokyklinį konkursą. Kviečiame visas vidurines mokyklas visoje Europos Sąjungoje dalyvauti konkurse ir pasitelkti savo kūrybiškumą bei komandinį darbą. Konkurso tema – pirkimas internetu.

2014-02-04 Nukentėjusiems dėl įdarbinimo agentūros "Darbo vartai" veiklos

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija organizuoja kolektyvinio ieškinio padavimą teismui ir siekia padėti nukentėjusiesiems nuo įdarbinimo agentūrų asmenims susigrąžinti pinigus, gauti žalos atlyginimą.

2014-02-03 Pirkėjų apgaudinėjimui ateina galas

Už piktybišką kliento apgaudinėjimą perkant prekes – iki 120 tūkst. Lt bauda. Tokia sankcija gresia vienam prekybininkui, dėl kurio šiuo metu tyrimą atlieka Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba.

2013-12-19 Minint Europos piliečių metus Vilniaus miesto savivaldybėje kviečiamas nacionalinis Lietuvos nevyriausybinių organizacijų forumas

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija gruodžio 19 d. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos salėje organizavo nacionalinį Lietuvos nevyriausybinių organizacijų forumą. Renginio dalyvius sveikino Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pebedinskienė, Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, LR Prezidentės patarėja Gaja Bartusevičiūtė.

2013-11-22 Apie tai, kas gali sukelti mėsos švytėjimą

Pasitaiko atvejų, kai vartotojus neramina pasitaikantis reiškinys – mėsos švytėjimas. Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas informuoja, kad tokį mėsos švytėjimą gali sukelti švytinčios bakterijos.

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30