LNVF / Naujienos

2011 05 23 "Naujos telekomunikacijų taisyklės"

Geresnė vartotojų apsauga ir didesnės galimybės rinktis

  • Galimybė per vieną darbo dieną pereiti pas kitą fiksuotojo ar judriojo ryšio operatorių išsaugant telefono numerį.
  • Pradinės paslaugų teikimo sutarties, kurią pasirašo vartotojas, galiojimo trukmė – ne daugiau kaip 24 mėn.; operatoriams nustatytas įpareigojimas siūlyti sudaryti 12 mėn. sutartis. Taip vartotojai galės lengviau pereiti pas kitą operatorių, siūlantį geresnes paslaugų teikimo sąlygas.

2011-05-04 Brangiausias alus Vilniuje - populiarioje vyninėje

Naujas, stilingas ir modernus restoranas pačioje Vilniaus širdyje vartotojus pritraukia ne tik šiuolaikine rytietiška virtuve, bet ir įvairiomis vyno rūšimis, šaunia muzika. Ar mes žinome, už ką mokame?

Europa reikalauja informatyvesnių alkoholio etikečių

Šiandien (2011-03-17) Briuselyje, Europos Parlamente, politikai, visuomenės sveikatos specialistai ir alkoholio pramonės atstovai susitiko tam, kad padiskutuotų apie alkoholinių gėrimų žymėjimą etiketėmis. Didžioji Europiečių dauguma nori būti informuoti apie alkoholio vartojimo pasekmes: 79% palaiko įspėjimus apie pavojų sveikatai ant alkoholinių gėrimų taros, o 82% pritartų, kad tokie įspėjimai atsirastų ir reklamose. Tai, kad iki šiol alkoholio pramonė neinformuoja savo vartotojų apie alkoholinių gėrimų sudėtį verčia manyti, kad atverstos kortos galėtų pakeisti vartotojų požiūrį į šią legalią narkotinę medžiagą.

„Inovatyvus atsakingo elektros energijos vartojimo skatinimas vykdant vartotojo švietimą apie TOP-10 prietaisų ženklinimo sistemą Lietuvoje („TOP-10“)"

Ar norėtum prietaiso sunaudojančio 33% mažiau elektros energijos?
Kai kuriuos prietaisus mes naudojame 24 valandas per parą.
Kiek išties mums kainuoja gaminys?

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos nutarimo „Dėl šilumos bazinės kainos UAB „Vilniaus energija“ panaikinimo

Šilumos bazinėje kainoje, mūsų skaičiavimais, sąnaudos turi būti sumažintos 72,4 mln. litų suma (šilumos gamyboje dėl pelno perskirstymo – 26,8 mln.litų; darbo užmokestis – 9,275 mln. litų; nusidėvėjimas (amortizacija) – 15,22 mln.litų; remontas ir priežiūra – 16,817 mln. litų), o karštam vandeniui - 4,281 mln. litų suma.

2010-04-26 Minint intelektinės nuosavybės dieną - USB atmintinių apmokestinimas

Kultūros ministerijos parengtame įstatymo projekte siūloma apmokestinti USB laikmenas, atminties korteles, SSD bei HDD diskus.

Konkursas "Pasirink geriausią prekę - 2010" ne maisto srityje

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija (toliau LNVF) organizuoja konkursą „Pasirink geriausią prekę“ ir kviečia įmones pristatyti savo gaminius, kurie yra konkurencingi rinkoje, atitinka konkurso keliamus kriterijus.

2009 10 16 Maisto produktams suteiktas ženklas "Pasirink geriausią prekę - 2010"

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija, siekdama padėti vartotojams išsirinkti kokybišką, saugią, palankią sveikatai, nekenkiančią aplinkai prekę už tinkamiausią kainą, atnaujino nominacijos - „Pasirink geriausią prekę“ organizavimą.

Komisija, įvertindama produkciją pagal pateiktus kriterijus, išrinko šiuos maisto produktus:

UAB „Samsonas“ - Kleboniškos Švelniai rūkytos k.r. dešrelės“, „Tarybinis sprandinės šašlykas“ ir „Kleboniškos Baltosios virtos dešrelės“.

UAB „Žemaitijos pienas“ – „Jogurtas STOP E“ (su ananasais ir greipfrutais) bei sūris „Džiugas“.

UAB „Baltijos mineralinių vandenų kompanija “ – Natūralus mineralinis vanduo „TICHĖ“.

UAB "Kėdainių konservų fabrikas" - Burokėlių sriuba.

ABF „Šilutės Rambynas“ – plėšomos sūrio dešrelės „Pic-Nic“ (su prieskoninėmis žolelėmis“).

2009 08 22 Vartotojai nemokamu numeriu pranešinės apie vaistų trūkumą vaistinėse

Efektyviau kontroliuoti vaistų rinką, gauti išsamesnę informaciją apie rinkoje esančius vaistinius preparatus, pastebėti gyvybiškai būtinų vaistų trūkumus ir laiku imtis prevencinių veiksmų padės Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT) parengta stebėsenos sistema. Ji pradeda veikti š. m. rugpjūčio 21d. Nemokama telefono linija 8-800-735-68 gyventojai galės pranešti apie problemas, kylančias įsigyjant vaistus.

2009-08-18 Ar Omnitel sprendžia, kas geriau vartotojui?

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija kviečia vienytis kovai prieš nesąžiningą "Omnitel" veiklą.

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30