LNVF / Naujienos / PROTECT: Alkoholio ženklinimas jaunimui apsaugoti

PROTECT: Alkoholio ženklinimas jaunimui apsaugoti

PROTECT: Alkoholio ženklinimas jaunimui apsaugoti

Projekto tikslas – diegti alkoholio vartojimo prevencijos priemones Europos, nacionaliniame ir vietos lygmenimis. Siekiame sukurti saugią aplinką, ženklinimo taisykles alkoholiniams gėrimams, kuri padėtų išvengti alkoholio žalingo poveikio jauniems žmonėms.

Žalingas alkoholio vartojimas yra dažna jaunų žmonių problema, besaikis alkoholio vartojimas taip pat yra dažnas reiškinys. Aktyvus dalinimasi geriausiomis ženklinimo praktikomis turėtų pagelbėti suderinti politikos kryptis ir programas apsaugant jaunimo sveikatą ir gerovę. PROTECT prisideda prie Europos Komisijos komunikato tikslų - pasidalinti geriausia praktika įvairiose šalyse, investuojant į sveiką jaunų žmonių gyvenimą.

Metodai: PROTECT įvertino jaunų žmonių vartojimo poreikius, susijusius su ženklinimu, susistemino geriausią šalių patirtį įgyvendinant ženklinimo taisykles ir siekia,kad viešasis ir privatus sektoriai padėtų įgyvendinti alkoholio ženklinimo politiką šalyse narėse. Projektu siekiama atkreipti teisės aktų leidėjų dėmesį į problemos aktualumą.

Visą informaciją rasite:

http://protect-project.eu/

Komentarai

Norėdami komentuoti, turite prisijungti su savo vardu arba užsiregistruoti .

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31