LNVF / Naujienos

2009 08 19 "Suvelta karšto vandens problema"

Ši problema išties priskirtina prie daugiausiai suveltų ir neišspręstų klausimų visame daugiabučių ūkyje. Tam daugiausiai pasitarnavo buvusi Ūkio ministerija, taip suvėlusi teisinį dalyko reglamentavimą, kad šiandien po daugelio metų "reguliavimo" praktiškai nieko nebegalima suprasti. Iš paskutinių pavyzdžių - įvestos šilumos pristatymo sutartys nuo šilumos punkto iki šildymo prietaisų butuose.

Žinokite papildomas mobiliojo telefono galimybes

Jūsų rakteliai liko užrakintame automobilyje?

Slaptas mobliojo telefono baterijos rezervas ir kita informacija apie šio telefono galimybes.

KAS APGINS VARTOTOJĄ NUO BANKŲ IR SUKČIŲ?

Tarptautinio seminaro dalyviai stebėjosi, kad finansiškai mažiau stiprūs rytų bei centrinės Europos vartotojai bankui atsako tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip vakariečiai, kurių atlyginimai keletą ar keliasdešimt kartų didesni. Aišku viena – Lietuvos vartotojai „rūpinasi“ Lietuvos bankais, padengdami nuostolius savo ženkliai mažesnėmis pajamomis

Mikrobanginėje krosnelėje ruošiamas maistas – lėta savižudybė

Susipažinus su visais straipsnyje išvardintais pavojais ant mikrobangų krosnelės reikia kabinti didelę spyną ir niekada jos daugiau nebenaudoti.

Jei tylėsime, tai ir ant galvos užlips

Ar verta skųstis, jeigu jums įkišo nekokybišką prekę ar ieškoti teisybės paslaugų teikėjas jus siuntinėja nuo Ainošiaus pas Keipošių? „Žinoma. Jei visai nieko nedarysi, tai ir ant galvos užlips“, — tvirtai atsako Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos prezidentė Alvita Armanavičienė.

Omnitel sprendžia, kas vartotojui geriau ?/!

Mobiliojo ryšio operatoriai vis dažniau imasi įvairiausių gudrybių siekdami išpešti kuo daugiau naudos iš vartotojo. Teigdami, jog siūlo su kiekvienu vartotoju suderintas mobiliojo ryšio paslaugos sutarties sąlygas, išties dažnai nukenčia patys vartotojai.

2009 01 11 Dar kartą apie krizę

Finansinė krizė prasidėjo Amerikoje, kur buvo labiausiai išpūstas netikrų pinigų gamybos burbulas. Dar neseniai pinigų banknotai buvo padengti auksu. Net ir rusiškas rublis. Dabartiniai pinigai yra padengti tik dalimi tų pačių niekuo nepadengtų pinigų, kuriuos kredito įstaigos privalo laikyti rezerviniame fonde. Tai nėra tokie pinigai, kurie buvo jų atsiradimo pradžioje. Dabar jau neaišku kur prasideda ir kur baigiasi pinigai. Atsirado labai daug įvairių jų formų. Pradedant popieriniais ir baigiant elektroniniais. Apyvartoj bėgioja jau net ne banknotai, o tik elektroninės žinutės apie pinigus. Nustatyto pavyzdžio popierinus banknotus ir monetas pripažinti pinigais mus įpareigoja įstatymas.

2009 01 05 Europos Komisija skatina dalintis patirtimi vartotojų tyrimų srityje

CORENET projekto tikslas – stiprinti vartotojų tyrimų technines žinias.

Gilinant kompetencijomis paremtas žinias projektas padės sustiprinti ir patobulinti vartotojų judėjimą greitai besikeičiančioje visuomenėje.

Kompetentingomis žiniomis paremti veiksmai skatina vartotojų atstovų lygiateisiškumą derybose su ekonominiais partneriais ir valstybės institucijomis. Tokiu būdu siekiama sustiprinti vartotojų organizacijų aktyvų dalyvavimą vartotojų politikos formavime.

Šiuolaikiniai - kibernetiniai karai jau vyksta

Daugiausia diskusijų sukėlė teiginys, jog šiuo metu pasaulyje jau vyksta realūs kibernetiniai karai, o NATO savo oficialiuosiuose dokumentuose yra nurodžiusi, jog kibernetinės atakos atveju, NATO negins savo narių – tai esą valstybės narės reikalas. Seminaro dalyviai aptarė tokias NATO nuostatas – kibernetinio karo atveju, kuomet abi iš konfliktuojančių šalių yra NATO narės, vienos jų palaikymas prieštarautų NATO koncepcijai. Pasak LR Krašto apsaugos ministerijos atstovo, 120 valstybių visame pasaulyje jau turi savo kibernetines saugumo pajėgas.

2008 12 16 Lietuva dar tik ruošiasi atremti kibernetinius karus

Daugiausia diskusijų seminare sukėlė šiuo metu pasaulyje jau vykstantys realūs kibernetiniai karai.

NATO savo oficialiuosiuose dokumentuose yra nurodžiusi, jog kibernetinės atakos atveju, NATO negins savo narių – tai esą valstybės narės reikalas. Seminaro dalyviai aptarė tokias NATO nuostatas – kibernetinio karo atveju, kuomet abi iš konfliktuojančių šalių yra NATO narės, vienos jų palaikymas prieštarautų NATO koncepcijai.

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30