LNVF / Naujienos / 2014-02-10 Mokiniai kviečiami dalyvauti tarpmokykliniame konkurse ir laimėti kelionę į Europos sostinę Briuselį

2014-02-10 Mokiniai kviečiami dalyvauti tarpmokykliniame konkurse ir laimėti kelionę į Europos sostinę Briuselį

„Consumer Classroom“ – projektas remiamas Europos Komisijos, pradeda savo antrąjį kasmetinį tarpmokyklinį konkursą. Kviečiame visas vidurines mokyklas visoje Europos Sąjungoje dalyvauti konkurse ir pasitelkti savo kūrybiškumą bei komandinį darbą. Konkurso tema – pirkimas internetu. Konkurse gali dalyvauti vidurinės mokyklos (12–18 metų amžiaus mokiniai) iš visos Europos Sąjungos. Konkursas vyks iki 2014 m. balandžio 2 d.

Sukurkite vaizdo klipą, multimedijos pamoką ar kurkite nuotraukas, kuriose būtų matyti jūsų mintys „Pirkimo internetu“ tema. Kelios idėjos Jūsų mokiniams:

  • Vaizdo klipas: paruoškite vaizdo klipą, kuriame būtų pademonstruota geroji praktika perkant internetu; galite parodyti pavojus, naudą, ​​apsisaugojimo būdus ir išdėstyti savo mintis apie tai, ar verta naudotis interneto parduotuvėmis ir kitomis paslaugomis.
  • Fotografija: užfiksuokite vaizdų seriją, ​​geriausiai atskleidžiantį pirkimo internetu privalumus.
  • Multimedijos pamoka: sukurkite multimedijos pristatymą, atskleidžiantį pirkimo internetu privalumus ir trūkumus. Mokiniai gali sugalvoti susijusias temas, kad galėtų planuoti, parengti projektą ir sukurti savo multimedijos pamoką. Pamokoje gali būti naudojamos skaidrės, grafikai, animacijos, tinklo transliacijos, vaizdo klipai ir daugiau.

Tik jūs ir jūsų klasė nuspręs, kurį pirkimo internetu aspektą norėtumėte išnagrinėti. Kad padėtumėte parengti šį projektą, mūsų interneto svetainėje jums pateikiama daug kokybiškų mokymo išteklių, kurios galite rasti čia. Šis projektas vyks už jūsų klasės ribų – turėsite bendradarbiauti su kita Europos mokykla! Naudodamiesi „Consumer Classroom“ interneto svetainėje pateikiamais įrankiais galite prisijungti prie mokyklos partnerės Europoje, kad sukurtumėte ir pasidalytumėte tarpkultūrine mokymosi patirtimi.

Kviečiame dalyvauti konkurse, pateikti savo idėjas apie protingą pirkimą internetu ir laimėti puikių prizų! Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas ir prizus rasite čia.

Projektą finansuoja Europos Komisija

Lietuvoje projektą vykdo

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

LNVF logo tif

Komentarai

Norėdami komentuoti, turite prisijungti su savo vardu arba užsiregistruoti .

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31