LNVF / Naujienos / 2014-02-04 Nukentėjusiems dėl įdarbinimo agentūros "Darbo vartai" veiklos

2014-02-04 Nukentėjusiems dėl įdarbinimo agentūros "Darbo vartai" veiklos

darbo sutartys

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija organizuoja kolektyvinio ieškinio padavimą teismui ir siekia padėti nukentėjusiesiems nuo įdarbinimo agentūrų asmenims susigrąžinti pinigus, gauti žalos atlyginimą. Lietuvos nacionalinė federacija konsultuojasi ir ieškinio padavimo klausimais bendradarbiauja su advokatų kontora „Vinkleris ir partneriai“.

Konvencijos dėl privačių įdarbinimo agentūrų Nr. 181, priimtos Tarptautinės darbo organizacijos, 7 str. 1 d. numato, kad Privačios įdarbinimo agentūros nei tiesiogiai, nei netiesiogiai nereikalauja, kad darbuotojai visiškai arba iš dalies sumokėtų bet kokius mokesčius ar padengtų bet kokias išlaidas. Tačiau ne viena Lietuvos Respublikoje veikianti privati įdarbinimo agentūra nepaiso šių nuostatų ir ima iš besikreipusių asmenų mokestį už konsultacijas, vertimus ir kt. Neretai asmenys ne tik sumoka už paslaugas, kurios turi būti teikiamos neatlygintinai, bet apskritai gauna nekokybiškas paslaugas ar yra neįdarbinami. Siekiant ginti asmenų interesus, buriame visus nukentėjusius ir savo lėšas į įdarbinimo agentūras investavusius asmenis bei organizuojame kolektyvinio ieškinio pareiškimą teismui.

Visus asmenis, kurie nukentėjo nuo įdarbinimo agentūrų neteisėto veikimo, kviečiame kreiptis į Lietuvos nacionalinę vartotojų federaciją (el.p. federacija@vartotojai.eu) arba į advokatų kontorą „Vinkleris ir partneriai“ pateikiant savo duomenis užpildant žemiau pateiktą lentelę. Iki 2014 m. vasario 17 d. įskaitytinai kviečiame mums rašyti visus norinčius prisidėti prie ieškinio prieš UAB „Darbo vartai“.

Atkreipiame dėmesį, kad organizuojame ieškinių pareiškimus ir prieš kitas privačias įdarbinimo agentūras, todėl iki 2014 m. kovo 31 d. kviečiame į mus kreiptis visus norinčius apginti savo teises ir turėti galimybę susigrąžinti privačioms įdarbinimo agentūroms sumokėtus pinigus.

 

Eil. Nr. Vardas, pavardė Asmens kodas Gyvenamoji vieta Agentūra, kurios paslaugomis naudotasi
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

*Su suinteresuotais prisidėti prie ieškinio asmenimis bus sudaroma Teisinių paslaugų sutartis.

Komentarai

Norėdami komentuoti, turite prisijungti su savo vardu arba užsiregistruoti .

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31