LNVF / Naujienos / 2014-05-27 Europos mokyklų konkurse pirkimo internetu temą geriausiai pristatė Raseinių gimnazija

2014-05-27 Europos mokyklų konkurse pirkimo internetu temą geriausiai pristatė Raseinių gimnazija

Pirkimas internete

„Consumer Classroom“ – projektas remiamas Europos Komisijos, keletą mėnesių vykdė savo antrąjį kasmetinį tarpmokyklinį konkursą. Konkurse dalyvavo ir savo įdomiausias idėjas pirkimo internetu tema teikė vidurinių mokyklų moksleiviai iš visos Europos Sąjungos.

Mokiniai buvo kviečiami pasitelkti savo kūrybiškumą ir bendradarbiaudami su kitos šalies mokykla pademonstruoti, kaip protingai ir atsakingai pirkti internetu.

Konkurso dalyviai iš 14 Europos Sąjungos šalių mokyklų pateikė 20 projektų, kurių 10 buvo atrinkti ir atiduoti interneto lankytojams vertinti. Daugiausiai balsų surinko Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos mokiniai, drauge su Austrijos „HTL-Villach“ mokykla pristatę projektą „Shop around the clock“. Projekto idėja – interneto svetainė, kurioje pristatomos pamokos, kupinos įdomios video medžiagos, interviu, dainų ir kitokių pristatymų pirkimo internetu tema. Abi klasės nugalėtojos laimėjo dviejų dienų kelionę į Briuselį, kurios metu aplankys pagrindines Europos Sąjungos institucijas.

Jono Zemaicio gimnazijos mokiniai

Jono Zemaicio gimnazijos mokiniai

Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos mokytoja Daiva Bitvinskienė, padėjusi mokiniams paruošti sėkmingą idėją, labai džiaugėsi mokinių sėkme, o projektu tikėjo nuo pat pradžių. „Mūsų projektas išsamus, inovatyvus, estetiškas - atitinkantis visus kriterijus. Visuomet to reikalauju iš mokinių. Žinoma, reikėjo įdėti daug pastangų ir ruošiant projektą ir viešinant jį, kad surinktumėme kuo daugiau balsų.“ – įspūdžiais dalijosi projekto vadovė Daiva Bitvinskienė.

Antros vietos nugalėtojai, Rumunijos ir Bulgarijos mokyklų mokiniai, pristatė video reportažą, pirkimo internetu privalumus išryškindami puikiais choreografiniais šokio elementais pagal atlikėjos Madonos dainą „Vogue“. Antros vietos nugalėtojai galės rinktis prizus savo mokykloms – nuo projektoriaus iki interaktyvios klasės lentos.

Kviečiame susipažinti mokyklų idėjomis, pasiekusiomis finalą: http://www.consumerclassroom.eu/inter_school_competition_finalists_2014.

Naujoji interneto svetainė Consumer Classroom – Vartotojų mokykla sukurta Europos mokytojų pagalba. Tai mokytojų bendradarbiavimui skirta platforma, siūlanti kokybiškus informacijos išteklius ir interaktyvius mokymo įrankius.

Projektą finansuoja Europos Komisija

Europos Komisija logo

Lietuvoje projektą vykdo Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Komentarai

Norėdami komentuoti, turite prisijungti su savo vardu arba užsiregistruoti .

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31