LNVF / Naujienos / Vilniaus apygardos administracinis teismas priėmė skundą dėl World Visitor (Orange-Style)

Vilniaus apygardos administracinis teismas priėmė skundą dėl World Visitor (Orange-Style)

Apeliaciniam teismui ir laukiamas atsakymas. Taip pat kreipėmės į Vilniaus administracinį teismą, kuris nagrinėja tik skundus prieš valstybines institucijas, todėl buvome paprašyti išbraukti iš atsakovų įmones ir ieškovu palikti Lietuvos Vyriausybę, kurią atstovaus LR Ekonomikos ir inovacijų ministerija. Nustatytas 15 d. laikotarpis šiai institucijai pateikti atsiliepimą. Šiuo metu ruošiami vartotojų ieškiniai, kurie bus pateikti Vilniaus administraciniam teismui.

Šiuo metu tiek UAB "Orange Style", tiek UAB "Medholiday" yra paskelbusios bankrotus, todėl nukentėjusiems vartotojams yra vienintelis žalos atlyginimo šaltinis - LR Vyriausybė, kurios įgaliota LR Ūkio ministerija jau daug metų nesirįžta, kitų šalių pavyzdžiu bei Europos Komisijos raginama įsteigti Turizmo fondą, kuris būtų išlaikomas turizmo įmonių. Dabar gi, pinigai bus išmokami, praėjus bylinėjimosi procedūras, iš valstybės biudžeto, t.y. visų mokesčių mokėtojų.

LR Teisingumo ministrė E.Dobravolska, kurios vadovaujama ministerija yra atsakinga už vartotojų teisių apsaugą, neskyrė nei finansinės, nei teisinės paramos Lietuvos nacionalinei vartotojų federacijai atstovauti nukentėjusius vartotojus, nors tokia galimybė buvo numatyta. Todėl nukentėję ir pateikę skundus Lietuvos nacionalinei vartotojų federacijai vartotojai turi finansiškai prisidėti prie teisminių procesų išlaidų.

Komentarai

Norėdami komentuoti, turite prisijungti su savo vardu arba užsiregistruoti .

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31