LNVF / / Energija, komunalinės paslaugos / Naujamiesčio būstas, UAB

Naujamiesčio būstas, UAB

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Marija M

2015-04-14 antradienis 08:59:05

Naujamiesčio būste dirba kažkokie vandalai, šiandien neatidariau durų, nes buvau viena namie, ir niekas neturėjo ateiti, tai jų santechnikas Stefanas stūmė ir laužė duris tol, kol išlaužė, o kai aš išbėgau ir pradėjau šaukti, kad iškviesiu policiją, tai jis pasakė, kad jis nieko nelaužė, durys pačios atsidarė. Aš esu šokiruota tokiais veiksmais ir tokiais darbuotojais, o tuo labiau tokia įmone, kuri laiko tokius darbuotojus, kurie gali brautis į privačią teritoriją.

Marija M

2015-05-24 sekmadienis 12:41:18

Aferistai, kaip reta. Mus užpilinėjo ketvirtas aukštas ir jie buvo pripažinti kaltininkais, bet išlaidas padalino visiems namo gyventojams, tame tarpe ir mums nukentėjusiems, plius buvo prisumuotas stovo keitimas 4700 Lt, kurio niekas nekeitė, bet pinigus už tai nusirovė. Po to, kai mus vėl pradėjo užpilinėti ketvirtas aukštas, ir galiausiai po 9 mėnesių trūkusiu skundų rašymų, NB sukruto, nes įgriuvo lubos (dėkui Dievui niekas nenukentėjo). Aferistų kontora NB pradėjo primygtinai brukti mums savo paslaugą - stovo keitimą. Mes pasakėme, kad jau sumokėjome už šią paslaugą, kurios nesuteikė, tai ką, dabar jie stovą išties pakeis ir vėl paims pinigus? Atsakymas buvo - Taip! Reikės sumokėti. Visi buto gyventojai buvo prieš, nes mūsų špižinis stovas, dar nė karto neužsikimšo ir niekam žalos nepridarė, ko nepasakysi apie kaimynų plastmasinius stovus, kurie nepraėjus metų pradėjo užpilinėti ne tik mūsų butą, bet ir antras aukštas su savo Chinaremontu skandino pirmą aukštą.
Mūsų namas yra senas ir kažkokios rekonstrukcijos negalimos, bet namo pirmininkas R. Juška (labai neišauklėta ir nemandagi persona, nemokanti kultūringai bendrauti), kažkaip gavo leidimus, kad pakelti palėpės stogą, pasistatyti plastikinius langus, kitoje namo pusėje ne tik pasistatyti liftą, bet ir išgriauti laiptinės sieną su langais ir palangėmis, ir radiatoriais, maža to, visa santechnika buvo perkelta, ko pasekoje mes ir buvome užpilinėjami. Klausimas: kaip gi buvo gautas leidimas visiems šitiems darbams? Atsakymas: Žemės ūkio ministerijoje dirba kitas ponas Juška.
Dabar ketvirtame aukšte vyksta remontas, pačiame bute jau padarytas įėjimas (t.y. išgriautos lubos ir pastatyta laiptinė), bet parašai dar tik renkami ir neaišku ar bus leista tai padaryti. Keli mūsų buto gyventojai raštiškai atsisakė duoti leidimą tokiai veiklai, o po kelių dienų (t.y. gegužės 17d.) atėjo laiškas iš NB, jog gegužės 20d. jie ateis keisti stovą, o jeigu mes jų neįleisime, tai ateis su policija ir dar atjungs vandenį visam namui.
Tai štai kokioje šalyje mes gyvename - kur viską daro pinigai, nors mes visada laiku mokame mokesčius, nieko neužpilinėjome, - maža to, kai antras aukštas užpilinėjo pirmą aukštą, bet pas save neįsileido, tai santechnikai ėjo į trečią aukštą, pas mus, kad pravalyti vamzdį, - butas yra išpirktas, bet pasirodo, pinigo ištroškusiems klierikams visiškai nusispjauti ant žmonių.
UAB Naujamiesčio būste, o ypač R. Mackevičiau su R. Juška, linkiu, kad šitie išvilioti pinigėliai atneštu jums daug daug laimės ir džiaugsmo visame jūsų gyvenime.