LNVF / / Institucijų teikiamos paslaugos / mikrovisatos internero sutarties nutraukimas

mikrovisatos internero sutarties nutraukimas

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Mantas Lukas

2011-08-09 antradienis 16:08:20

Su mikrovisata sutartį pasirašėme prieš 5 metus 2006 metais, ji galiojo 2 metus, vėliau šią sutartį mes nenorėjome nutraukti bet jos ir neatnaujinom taigi palei tą sutartį internetu toliau naudojomės dar 3 metus iki 2011. Ši mėnesi mes nusprendėme, kad už interneta mokame perdaug, taigi nutarėme jo atsisakyti ir įsivesti kitos įmonės internetą. Susisiekę su mikrovisata sužinojome, kad sutartį neva pratesėme 2010 metais ir ji galios dar 3 metus iki 2013, kadangi ši sutartis mus netenkina, panorome ją nutraukti, bet klientų aptarnavimo skyriuje mum pareiskė, kad šią sutartį mes negalime nutraukti, nes asame įsipareigoje mikrovisatai. Taigi norėčiau sužinoti kodėl yra atsisakoma nutraukti sutartį, ir ar mes ją galime nutraukti.

Edita Petrauskaite

2014-05-21 trečiadienis 15:37:51


Vienašališkai nutraukti sutartį galite tik jeigu nebuvo laikomasi jos sąlygų arba tos sąlygos buvo pakeistos paslaugų teikėjo vienašališkai arba tų sąlygų nebuvo laikomasi. Bet kokiu atveju jeigu „mikrovisata“ teigia, jog esate jai įsipareigoję, galite paprašyti pateikti šio įsipareigojimo įrodymą – sutartį.
Jeigu paslaugos teikėjas atsisako tenkinti Jūsų teisėtus reikalavimus galite kreiptis į vartotojų teisių apsaugos tarnybą (www.vvtat.lt)

Atsakė Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos teisininkas praktikantas Marius Česiulis.