LNVF / Skundų knyga / Energija, komunalinės paslaugos / Vandens kainų pokyčiai

Vandens kainų pokyčiai

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Margarita Kolobova

2008-02-20 trečiadienis 12:14:19

Gyvenu Baltojoje Vokėje, Šalčininkų raj. Už vandenį nemokėjau jau pusę metų, norėčiau susimokėti, bet nežinau, kur ir kaip. Buvo Viešoji istaiga komunalinis ūkis "Merkio vingis" kaip supratau, yra likviduojamas, o naujos imonės dar nėra.
Buvau nuėjusi pas seniūną, bet nieko tiksliai nepasakė. Mes su vyru dirbame Vilniuje,namo grižtame vėlai, o tas ūkis dirbdavo iki 17 val.(internetu, sakė, pavedimo padaryti neįmanoma). Kad gruodžio mėn. tas ūkis buvo uždaromas, sužinojau tik prieš porą dienų, o kai atsiras nauja įmonė, vanduo, aišku, jau bus pabrangęs, ir turėsiu permokėt, to visai nenorėčiau daryti. Kaip man elgtis ir ką daryti?

Margarita Kolobova

2008-02-20 trečiadienis 12:17:23

Pagal "Geriamojo vandens tiekimo ir nuotėkų tvarkymo įstatymą" savivaldybių institucijos organizuoja ir koordinuoja geriamojo vandens išgavimą, tiekimą ir nuotėkų tvarkymo paslaugų teikimą savivaldybės teritorijoje. Todėl siūlome kreiptis šiuo klausimu į vietos savivaldybę, nes Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija tik derina vandens tiekėjų tiekiamo geriamojo vandens, nuotėkų tvarkymo paslaugų kainas ir kontroliuoja, kaip jos taikomos.