LNVF / Skundų knyga / Ne maisto produktai / nekokybiska duso garo kabina

nekokybiska duso garo kabina

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Nijole Kirliene

2008-03-02 sekmadienis 11:35:04

2006m pavasari parduotuveje Toirto pirkau duso-garo kabina su masazine vonia.Gavau 1metu garntija.Po pusantru metu sugedo garo generatorius.Minetos parduotuves meistras pakeite,tai kainavo 500lt.Garo kabina veike apie 2men.ir vel sugedo.Bet balogiausia tai,kad suskilinejo akrilines vonios pavirsius ,ten kur meta garus.Kadangi garantija pasibaigus nezinau ar yra galimybe pakeist si nekokybiska gamini?Ar verta kreiptis i parduotuve?Ar normalu,kad 9000lt.kainavus kabina veike tik pusantru metu?Kodel gamintojai neapskaiciavo,kad vonios pavirsius nuo garo visada ikais?Busiu dekinga,jei atsakysit.

Alvita Armanavičienė

2008-03-09 sekmadienis 19:34:27


Pagal Vartotojų teisių apsaugos įstatymą gaminiams yra suteikiama 2m. įstatyminė garantija, taigi pardavėjai, suteikdami 1 metų garantiją klaidina vartotojus, nes negalima vartotojams suteikti mažiau teisių nei jų suteikia įstatymai. Šitą jūsų atvejį turėtų nuodugniai ištirti Nemaisto produktų inspekcija (www.inspekcija.lt) į kurią reiktų kreiptis raštu (tačiau rekomenduojame prieš tai pasikonsultuoti su inspektoriumi).

Daiva Kiškienė

2012-09-15 šeštadienis 15:47:52

Mes pirkome dušo, garo kabina. Po metu prie garo angeles suskilinejo akrilas išsikvietem darbuotojus kie patikrine pasakė kad garas turi kilti aukstyn o ne žemyn ir pasakė kad tai mumu problema ir kad jie negali padaryti nieko ar pakeisti nekokybiskos prekes.. Ačiū