LNVF / Skundų knyga / Nesąžininga komercinė veikla / Įtartinas E-knygynas

Įtartinas E-knygynas

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Tatjana Kuliš

2010-01-11 pirmadienis 10:43:38

Sveiki!
Yra daug internetiniu parduotuvių, kai kurios iš tiesų puikios, ir jokių nesklandumu nekildavo...
Tačiau paskutinį kartą berods (prašau atleisti) "ne ant tų užsiroviau"...
www.knygynas.info
Štai tas puslapis. Užpildžiau užsakymo formą, man išmete patvirtinimo langelį su rekvizitais, ir iš karto sumokėjau pavedimu pinigėlius. Tik post faktum gavau laišką e paštu, su tam tikru niuansu (nurodyti užsakymo numerį, o aš vietoj to numerio įrašiau "mokestis už užsakytą knygą"blunk. Iškart puoliau ieškoti kontaktų tinklalapyje, norėjau paskambinti... Tačiau vietoj jų kontaktų (pvz. adreso, tel...) jie siūlo rašyti jiems laišką...
Pagal jų pažadėtas sąlygas - gavus pervestus pinigus, tą pačią knygą išsiunčiamą, o man ateina atitinkamas laiškelis. Tačiau nei kvygos, nei laiško, bei jokių atsakymų į mano siustas žinutes aš negaunu...
Ka daryti tokiais atvejais?
Kur ieškoti galų?
PS banko sąskaitos rekvizituose gavėjas buvo nurodytas UAB Optimistas. Bet i-nete nieko bendro su knygom neradau...
Iš anksto dėkoju už pagalbą

Edita Petrauskaite

2010-09-24 penktadienis 10:05:17

Laba diena,
Asmeniniai puslapiai, kiti neaiškios paskirties interneto puslapiai nėra kontroliuojami. Kiekvienas atsakingas vartotojas pats pasirenka, kokie puslapiai verti pasitikėjimo, o kurių geriau nelankyti. Deja, kolkas tokių puslapių kontrolė nėra efektyvi. Dažnai neteisėtai pelnydamosios iš mokamų paslaugų interneto svetainės vengia atskaitomybės ne tik prieš valstybės institucijas, bet ir prieš lankytojus. Vengdami atsakomybės tokie portalai tiesiog dažnai visam laikui išnyksta iš interneto erdvės.
Prieš pirkdami visada pasidomėkite, ar pardavėjas vertas pasitikėjimo!
Linkime būti atidesniems perkant internetu!

UAB Optimistas.LT

2011-08-05 penktadienis 16:24:37

Laba diena

atsakykite, prašome, kur galima kreiptis dėl viešai platinamos, nepatikrintos, neatitinkancios tikrovės, iškreiptos, garbę ir orumą žemiinančios informacijos platinimo?

pagarbiai
knygynas.info

Tadas Med

2012-07-20 penktadienis 13:58:42

Sveiki, o man viskas puikiai pasisekė, tiko ir patiko, užsakytas knygas gavau laiku ir geros būklės drąsiai galit pirkti.!