LNVF / Skundų knyga / Paslaugos / Banko sąskaita

Banko sąskaita

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Edvardas Vaišvila

2010-01-22 penktadienis 09:31:21

Įmonė, kurioje dirbu, pasirašė su banku A sutartį, pagal kurią, neskaitant kitų sąlygų, įsipareigojo darbuotojų darbo užmokestį pervedinėti į banke A atidarytas asmenines darbuotojų sąskaitas. Darbuotojams buvo nurodyta, kad banke A bus atidarytos jų asmeninės sąskaitos, į kurias ir bus pervedamas darbo užmokestis. Ar tai teisėta? Ar darbuotojas turi teisę atsisakyti atsidaryti sąskaitą banke A ir pagrįstai reikalauti, kad darbo užmokestis būtų pervedamas ten kur ir anksčiau, t.y. į jo asmeninę sąskaitą banke B?

Sveiki, nežinau ar tuo adresu kreipiuosi. Jei ne, tai gal galėtumėte nurodyti, kur kreiptis?

Edita Petrauskaite

2010-04-01 ketvirtadienis 10:04:55

Laba diena,
Pagal Lietuvos Respublikos Darbo Kodekso 120 straipsnio 3 d. Darbo apmokėjimo sąlygas be darbuotojo raštiško sutikimo darbdavys gali keisti tik tuo atveju, kai įstatymais, Vyriausybės nutarimais ar pagal kolektyvinę sutartį yra keičiamas tam tikros ūkio šakos, įmonės ar darbuotojų kategorijos darbo apmokėjimas. Keičiant darbo apmokėjimo sąlygas, sumažinti darbo užmokestį be darbuotojo raštiško sutikimo negalima.
Todėl, Jūs turite teisę reikalauti, jog darbdavys darbo užmokestį pervedinėtų į Jūsų asmeninę sąskaitą banke, taip kaip yra nurodyta Jūsų pasirašytoje Darbo sutartyje su darbdaviu.

tomas dockus

2010-10-19 antradienis 13:31:19