LNVF / Skundų knyga / Paslaugos / Situacija su apsauginiu

Situacija su apsauginiu

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Dmitrij Cer

2009-09-11 penktadienis 10:46:32

Sveiki. 2009-09-04 buvau Rank1 grupės pasirodyme, per kuri dirbi Jūsų įmonės žmonės (apsauginiai) ir susiduriau su tokia situacija. Turiu lazeriuka (http://pc-tinkle.lt/index.php?opt...iew=article&id=57&Itemid=50) ir daviau ji draugui pašviesti renginio metų. Į žmonės jis nešvietė (yra du liūdininkai). Priėjo apsauginis prie jo, kai jis švietė su lezeriuku ir nuvėdę į tarnybinės patalpas, ten nustatė ultimatumą, kad arba daiktas konfiskuojamas visam laikui arba jie kviečia policija. Pasiūlymų, atiduoti po renginio / be baterijų jis net nenorėjo klausyti. Kai aš paklausiau dėl ko jis atemė lazeriuką jis pasakė, kad čia yra uždraustas daiktas, nors nemačiau prie įėjimo ženklų, draudžiančiu pranešti ar naudoti lazeriuką. Man iškvietus policijos ekipažą apsauginis maloniai pradėjo aiškinti pareigunui, kad atėmė jį, kai mano draugas švietė į žmonės/dj (jis nešvietė, yra 2 liūdininkai). Pareigunui paprašius daiktas buvo atiduotas, bet tas apsauginis pasakė juk pagal vidaus taisyklės mano draugas turi išeiti iš renginio. Norėčiau sužinoti ant kiek teisus/ neteisus buvo apsauginis (ne arenos, o iš EksKomisarų biūro). Ačiū.

Rašiau EksKomisarų biuro atstovui į el. paštą, bet atsako taip ir nesulaukiau.

Apie šį lazeriuką bet kuriame internetiniame portale parašyta, kad jis puikus klubinis atributas, Lietuvoje jis uždraustas nėra.

-=Dmitrij.C=-

Edita Petrauskaite

2010-09-24 penktadienis 08:04:11

Laba diena,
Jūsų klausimas nėra vartotojų teisių apsaugos dalykas. Vartojimo santykiai atsiranda sudarius prekių ar paslaugų įsigijimo sutartį, kuri su pardavėju ar paslaugų teikėju sudaroma su vartotojo verslu ar profesija nesusijusiu tikslu, t. y. vartotojo asmeniniams, šeimos, namų ūkio poreikiams tenkinti.
Kiekvienas renginio organizatoriu gali nustatyti tam tikras taisykles, kurių turi laikytis dalyviai. Sunku pasakyti, kodėl šioje situacijoje buvo pasielgta taip - į šį klausimą Jums galėtų atsakyti pareigūnai saugojantys viešąją tvarką. Siūlome pasiteirauti policijos pareigūnų.

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija