LNVF / Skundų knyga / Paslaugos / soliariumas

soliariumas

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

LNVF

2008-05-10 šeštadienis 08:30:13

kartais nueinu pasilepinti saule ziemos metu. Kiek esu aplankiusi soliariumu, vis tenka kazkuo nusivilti. Daznai tenka matyti, kaip ten dirbanti mergina tiesiog su skuduru isvalo soliariuma, ta pati skudura naudoja jau keleta savaiciu ir kazin, ar kada bent jau isplauna. Pamacius net dingsta noras gultis, rodos, mikrobu knibzda ten. Kokia dezinfekacija? Kaip bebūtų, paklausus kurios lempos naujesnes, daznas atsakymas-visos vienodos. Ar turi vartotojas teise reikalauti, kad butu pateikti atitinkami dokumentai, jog zinociaus kokios kokybes paslaugas gaunu? Kitas dalykas, "piko" metu paciame soliariume buna taip karsta, jog nesinori ten net guleti, islipi visa slapia. Ar numatyta kokiose nors taisyklese, kokia turi būti vėdinimo sistema? Aciu

sigitas paliukenas

2008-05-10 šeštadienis 10:05:55

Vartotojas turi teisę gauti teisingą ir visapusišką informaciją valstybine kalba apie parduodamas prekes, teikiamas paslaugas. Tai gi vartotojas turi teisę visada reikalauti paslaugų teikėjo patekti dokumentus apie atitinkamų įrenginių kokybę ir galiojimo terminą , kadangi nuo soliariumo lempų darbo laiko priklauso jų efektyvumas, o kartu ir teikiamos paslaugos kokybė. Jeigu paslaugų teikėjas atsisako pateikti dokumentus apie minėtų lempų galiojimo laiką, vartotojas turi teisę skustis tel. pasiteirauti 8800 00008.
Dėl patalpų vėdinimo . pagal LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymą Nr. V-479 Dėl higienos normos NH-42:2004, Gyvenamųjų ir viešojo naudojimo patalpų mikroklimatas, kuriuose griežtai reglamentuoja soliariumuose ir kitos viešojo naudojimo patalpų pakankamos šiluminės aplinkos ir šiluminio komforto parametrų matavimo reikalavimai. Dėl jų netinkamo laikymosi vartotojas gali rašyti skundą į Valstybinė visuomenės sveikatos priežiuros tarnyba tel. pasiteirauti (8 5) 2778036 arba (8 5) 2762108, 222.

simona

2011-05-17 antradienis 15:19:09

Sveiki. Norejau pasiteirauti ar soliariumas turi teise nustatyti, kad 50 Lt vertes abonementa privaloma suvartoti per menesi? realiai, atsizvelgiant i zmogaus teises ir zala sveikatai neturetu buti taip.... O kaip istiesu?