LNVF / Skundų knyga / Paslaugos / UAB "Interneto vizija" Serveriai.lt sukčiavimas

UAB "Interneto vizija" Serveriai.lt sukčiavimas

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Tomas Kazlauskas

2012-02-26 sekmadienis 13:48:49

UAB "Interneto vizija" (www.serveriai.lt) teikia hostingo, serverių nuomos paslaugas. Žodžiu jau keli metai ten talpinome savo svatainės, mokėjome už domenus, už lojalumą didėjo resursai (duomenų srautas, vieta serveryje). Mokėjome 4 lt/mėn. mokestį ir buvo patenkinti (kaina beje be PVM). Kadangi jokio pelno iš savo veiklos neturime- viskas buvo kaip ir gerai. Šį mėnesį kaina pakilo iki 19lt/mėn. Padaugėjo vietos ir padidėjo resursų srautas. Tačiau tokie pakeitimai mums nereikalingi ir kaina perdidelė. Kreipusis į UAB "Interneto vizija"- jie pareiškė, kad apgailestauja ir nieko negali padaryti, nebent suteikti 20 proc. nuolaidą. Ka toki uatveju daryti? Nutraukti projektus? Juk tai veiklos žlugdymas. Suprasčiau jei būtų verslas, bet ir tai... Dabar užsiimame šviečiamąja veikla, straipsniais, kurie naudingi visuomenei ir dėl to turėsime uždaryti savo projektus?

Edita Petrauskaite

2012-03-05 pirmadienis 11:18:48

Laba diena,
Komerciniai susitarimai ir jų sąlygos galioja susitarimo laikotarpiui. UAB Interneto vizija privalo laikytis sutarties sąlygų ir teikti paslaugą už sutartą kainą sutartam laikotarpiui arba, esant poreikiui ir šalims sutikus, keisti sąlygas ir kainas. Be kitos šalies sutikimo, atsiskaitymo tvarka negali būti keičiama.
Kiek man žinoma, susitarimai su UAB Interneto vizija trunka vienerius metus. Pasibaigus šiam laikotarpiui, sudaromi kiti susitarimai - dėl kitų metų ir pan. Tokiu atveju, pasibaigus pirmajam susitarimui, sutarties sąlygos gali būti keičiamos, kainos didinamos.
Kita šalis - Jūs, visada galite rinktis kitą paslaugos tiekėją.
Tai nėra vartojimo santykiai, nes nei viena iš šalių nėra fizinis asmuo - vartotojas. Komerciniai santykiai sprendžiami vadovaujantis Civilinio kodekso normomis.

Teisininkė Edita Petrauskaitė