LNVF / Skundų knyga / Statybos / Sėkmės durys Jgor Juzefoič

Sėkmės durys Jgor Juzefoič

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Raimondas Martinonis

2016-03-05 šeštadienis 20:15:27

Aušros g.28 Rokiškis.
,,Kokybiškų‘‘, UAB Sėkmės durys(direktorius Igor Juzefovič) ,9 durų kokybes,terminų faktas.
Pradėta gamyba 2015-05-18
Pagaminta ir sumontuota 2015-09-01
Išsivežta remontuoti 2015-09-05
Atvežta ,,suremontuotos“ 2015-10-25
Pirmas aukštas(iš dešines nuo įėjimo)
Durys Nr.1
Durų varčia išlinkusi vyrių pusėje apie 7mm.ties viduriu į išorę .Išorinėje pusėje lupasi faneruotė durų apačioje. Vidinėje pusėje lupasi faneruotė viršuje spynos pusėje. Varčia su akivaizdžiais spalvos pakitimais remonto vietose .Varčios viršaus ir apačios galai aštrūs, nenušlifuoti. Stakta su akivaizdžiais spalvos pakitimais užglaistant gamybos defektus. Staktos faneruotė atšokusi.
Durys Nr.2
Durų arčia išlinkusi vyrių pusėje apie 4 mm . ties viduriu .Besilupanti ir atsilupusi faneruotė viršuje ir apačioje išorinėje varčios pusėje. Besilupanti ir nusilupusi faneruotė vidinėje varčios pusėje viršuje. Varčios viršaus ir apačios galai aštrūs,nešlifuoti. Varčia su akivaizdžiais spalvos pakitimais remonto vietose .
Durys Nr.3
Durų varčia išlinkusi spynos pusėje viršuje apie 11 mm.apačioje apie 4 mm.Faneruote apsilupusi ir besilupanti spynos pusėje apačioje,ties apatiniu vyriu. Vidinėje varčios pusėje apačioje vyrių pusėje nusilupusi ir besilupanti faneruotė. Varčia su akivaizdžiais spalvos pakitimais remonto vietose.Akivaizdūs klijų pėdsakai.Varčios viršuje paliktos sujungimo skylės. Stakta spynos pusėje susikūprinusi ir atšokusia faneruote.
Durys Nr.4
Durų varčia išlinkusi spynos pusėje,apačioje apie 5 mm. Neužtaisytos tvirtinimo skylės varčios viršuje. Besilupanti faneruotė varčių apačioje spynos pusėje.Spalvos pakitimai remonto vietose
Durys Nr.5
Durų varčia išlinkusi spynos pusėje,apačioje apie 4 mm, viršuje apie 8mm. Vyrių pusėje ties viduriu apie 3 mm. Besilupanti ir atsilupusi faneruotė varčios apačioje. Akivaizdūs spalvos pakitimai remonto vietose.
Antras aukštas(iš dešinės nuo laiptų)
Durys Nr.6
Durų varčia išlinkusi spynos pusėje ,apačioje apie 9 mm. Vyrių pusėje išlinkęs vidurys apie 3 mm Faneruotė lupasi ir apsilupusi viršuje išorinėje pusėje ir vidinėje pusėje. Nusilupusi faneruotė ties apatiniu vyriu. Varčios viršus ir apačia aštrias ,nešlifuotais kampais. Akivaizdūs spalvos skirtumai remonto vietose.Varčios sujungimai viršuje neužtaisyti.
Durys Nr.7
Durų varčia spynos pusėje į viršų išlinkusi apie 10 mm .Lupasi faneruotė viršuje vyrių pusėje. Varčios galai aštrūs,nešlifuoti,neužtaisytos skylės.Akivaizdūs spalvos skirtumai .
Durys Nr.8
Durų varčios faneruotė išsilupusi viršuje .Klijų pėdsakai varčios apačioje. Remonto metu išdaužyta faneruotė sujungimo vietose tiek viršuje tiek apačioje. Varčios galai aštrūs , nešlifuoti. Akivaizdūs spalvos neatitikimai, užtepant maskuojamąją medžiaga. Sandarumo juosta ne iki galo pagal staktą.
Durys Nr.9
Durų varčia spynos pusėje išlinkusi; viršuje apie 5 mm-apačioje apie 10 mm. Vyrių pusėje ties viduriu apie 4 mm. Nusilupusi faneruotė vidaus pusėje ties viršutiniu vyriu. Viršus remonto metu įdauža ir apibraižyta faneruotė.Remonto metu neužtaisytos skylės. Akivaizdus spalvos neatitikimas remonto vietose. Varčios viršus ir apačia aštriais, nešlifuotais ,besilupančiais galais. Stakta besilupanti tiek vyriu pusėje tiek spynos pusėje.
Vartotojas ; Raimondas Martinonis Aušros g.28 Rokiškis
Gamintojui, paslaugos tiekėjui: Uab Sėkmės durys įm/k 302557093
Pretenzija-pasiūlymas
Rokiškis
2016-03-03
2016-O2-24 elektroniniu paštu Jums buvo išsiusta žinia, kad atvyksiu2016- 02-26 13 val. tartis dėl Jūsų pagamintų ir įmontuotų 2015-09-01,išvežtų remontuoti 2015-09-05 ir atvežtų jau suremontuotų 2015-10-25, vidaus durų. Neigiamo atsakymo nebuvo gauta, tik priminta jog pietaujama nuo 13 iki14 val.Nuvykus i UAB Sėkmės durys saloną –ofisą 2016-02-25 12 val.30 min rasta tik vadybininkas Artūras Kornilovas, kuris maloniai bendraudamas pasakė ,kad direktoriaus Jgor Juzefovič šiandien ko gero nebus. Kadangi priimant užsakymą betarpiškai buvo bendraujama tik su Jgor Juzefovič vadybininkas Artūras Kornilovas nieko negalėjo atsakyti dėl pagamintų ir įmontuotų durų kokybės. Suremontuotas ir atvežtas duris 2016-10-25 montavo pats Direktorius Jgor Juzefovič. Palaukus iki 13 val. direktorius taip ir nepasirodė. Vadybininkas užrakino saloną pietų pertraukai o aš dar 15 min laukiau lauke ,vildamasis jog Direktorius, kuris betarpiškai priiminėjo užsakymą, pats montavo po remonto ir žinojo visą tragišką durų padėtį, pagaliau, kad ir vėluodamas ,pasirodys.
2016-02-29 apie 12 val. paskambino Jgor Juzefovič ir eilinį kartą pradėjo išvedinėti vairiausias teorijas ir sekti pasakas apie duris, nukrypdamas į asmeniškumus , bei į įvertinimus mano, kaip asmens. Galiausiai prymigtinai siūlė sutvarkyti duris. Praeita kartą durys buvo tvarkomos nuo 2015-09-05 iki 2015-10-25.Per tiek laiko,o kai kurios įmonėse ir greičiau ,pagaminamos naujos durys. Jūsų įmonėje durys buvo užsakytos 2015-05-18 ir gaminamos iki 2015-09-01 ir iki dabar ,t. y iki 2016-03-03 jos visiškai neatitinka mano, kaip užsakovo, kuris sumokėdamas nemažus pinigus ir tikėdamasis kokybiškos prekės, lūkesčiu. Jeigu, Jūs galite ištaisyti visus tuos defektus taip, kad nebekristu į akis visi surašyti faktiniai defektai per protingą laiką-prašom .Susirašom atskirą durų demontavimo ir durų angų remonto ,visų padarytų nuostolių atlyginimo įskaitant patirtus nepatogumus, važinėjimus pas jus, laiko gaišimą rašant Jums ,ieškant teisybės valdiškose institucijose ,sutartį .Jeigu Jums tinka toks pasiūlymas, mano juristas paruoš sutartį artimiausiu metu .Nepasirašius sutarties durys bus demontuotos ir nuvežtos jums tuomet kai bus pagamintos kitoje įmonėje naujos, sąskaitas už gamybą, transportavimą, demontavimą, montavimą apmokėjimui pateikiant UAB Sėkmės durys. Arba Jūs patys atvykstate ir demontuojate duris ir grąžinate pinigus. Sprendimo lauksiu iki 2016-03-08.Nepriėmus sprendimo kreipsiuos i Rokiškio raj Apylinkės teismą,pateikdamas visus surinktus įrodymus.