LNVF / Skundų knyga / Statybos / Statyba - elektros apskaitos dėžė

Statyba - elektros apskaitos dėžė

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Antanas Aleksa

Antanas Aleksa

2009-07-28 antradienis 16:01:46

Kaimynas, kurio namas yra kitoje gatvelės pusėje, nesuderinęs įsirengė el.apskaitos dėžę ant mano sklypo ribos. Pastatytas stulpas su dėže trukdo man sutvarkyti privažiavimą prie namo. Norėčiau išsiaiškinti, kaip išspręsti konfliktinį klausimą, nes anksčiau žadėjęs stulpą su dėže perkelti, dabar tai daryti delsia.

Norėčiau sužinoti, kur kreiptis, kad būtų perkeltas kaimyno elektros apskaitos stovas, pastatytas ant mano sklypo ribos, man nežinant ir su manimi nederinus. Kaimyną žodžiu perspėjau, ir jis prisižadėjo stovą perkelti. Stovas man trukdo sutvarkyti įvažiavimą į sklypą. Praėjo jau daugiau kaip metai ir dabar jis pažado nevykdo, sakydamas, kad tai buvo suderinta su sodo bendrijos pirmininku (mano sklypas Kulautuvos mstl., Kernavės g. 61, buv. s/b "Kernavė")

Edita Petrauskaite

2009-08-18 antradienis 13:33:57

Laba diena,
Jeigu įrengimas pastatytas bendro naudojimo plote, tuomet negalite reikalauti jį pašalinti, ypatingai tokiais atvejais, kuomet gautas bendrijos leidimas (jeigu jis priimtas teisėtai ir atitinkamų organizacijos organų). Jeigu asmuo pasinaudojo Jūsų sklypu, ginčą galėtų padėti išspręsti vietos savivaldybė.

Pagarbiai,-
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija