LNVF / Skundų knyga / Telekomunikacinės paslaugos / BITĖS AKCIJA

BITĖS AKCIJA

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

LNVF

2008-05-10 šeštadienis 08:58:07

UAB BITĖ sugundė paslauga apie nemokamus pokalbius BITĖS tinkle, pratęsėm sutartį, laiku apmokėdavome sąskaitas. Neseniai pastebėjau, kad sąskaitose apmokestinti skambučiai į BITĖS tinklą. BITĖS salone Alytuje (Vilniaus g.5) mergužėlė paaiškino, kad kažkodėl (niekas nežino kodėl) paslauga dėl nemokamų pokalbių BITĖS tinkle buvo atjungta ir kaltų ieškoti nevarta, nes visi kalti sėdi kalėjimuose. Kalti kompiuteriai (kaip dabar lengva visą kaltę suversti kompiuteriams).Mergužėlė (beja, labai nemaloni) pažadėjo, kad kitą mėnesį bus kompensuota už skambučius į BITĖS tinklą. Šį mėnesį atėjo sąskaita su vėl apmokęstintais skambučiais į BITĖS tinklą. Vėl niekas nieko nežino... Kur ieškoti teisybės?

Edita Petrauskaite

2008-05-10 šeštadienis 09:04:35

Jūsų sutartyje nurodyta sąlyga dėl tam tikrų skambučių tarifų, bus pats geriausias įrodymas, jeigu toliau ginsite savo teises. Visų pirma, pasiimkite visus turimus dokumentus bei telefono ryšio paslaugų sutartį ir eikite kalbėtis su paslaugų tiekėju. Šįkart patačiau kreiptis ne į administratorę, o tiesiogiai į įmonės vadovą. Reikalaukite grąžinti permoką. Jeigu paslaugos tiekėjas nesutinka, vėl gi versdamas bėdą šiuolaikinėms technologijoms, kurios neatleidžia jo nuo atsakomybės, paprašykite jo raštu išdėstyti atsisakymo, patenkinti Jūsų reikalavimus, priežastis. Tuomet, vėlgi su visais minėtais dokumentais kreipkitės į Ryšių reguliavimo tarnybą, prieiga per internetą: www.rrt.lt, ir ten dirbantys asmenys tikrai atliks tyrimą dėl paslaugų skaidrumo. Jūs, neabejotinai, turite teisę į kompensaciją.

katytis krivickas

2012-01-12 ketvirtadienis 17:01:19

Sveiki noreciau paklausti ka ma dariti. As pries najius emiau nauja sutarti is bites su telefonu kiap jie reklamavo kad telefonam duodamas garatija 3menesem kas be nutiktu. o kai po menesio nuskandinau neticia. Nuejiau i bite salona ir paklasiau apie garatijia kuria reklamavo tipo garatijios nera nes per 7dienas nesudariau draudimo poliso. O kai sutarti pasirasinejiau niekas neinformavo kad reikia draudimo sutarti sudarit. Tipo jis galioja su sutartim. O bite pasake mes nieko negalem padeti. As manau kad nevienas as nesudariau draudimo poliso telefonui. Ka galetumete man patarti ka darit tokia sutuoacija

789