LNVF / Skundų knyga / Telekomunikacinės paslaugos / MTTC servisas

MTTC servisas

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Agnė Tomaševič

2014-03-22 šeštadienis 21:12:32

Sveiki, susiduriau su tokia problema del MTTC serviso. Pasiraseme su tele2 sutarti ir paemem telefona. po puses metu kazkas atsitiko su ekranu ir nuvezem i si servisa. Pakeite nemokamai pagarantija.po savaites jis pradejo issijungineti budamas ant pakrovejo per5 min pasikraudavo vos ne iki 100% o nuemus nuo pakrovejo iskarto issijungdavo. Vel nuvezeme i MTTC. Po 3 dienu gavome sms kad telefonas jau sutaisytas. Atvykus i vieta jie paaiskino kad pagrindine plokste ya skilusi ir garantija jam neteikiama. Ar gali taip buti? kaip jie keisdami ekrana nepamate tokio gedimo ir as kaip suprantu neturejo keisti ir ekrano pagal garantini. p.s. telefonas neturi jokiu kritimo zymiu. Padekit gal reikia vezti ekspertui kad atlikt ekspertize ar ka? telefonas naudojamas dar tik puse metu

A.Tomasevic

Agnė S.

2015-09-18 penktadienis 10:29:32

Laba diena.
Taip pat esu susidūrusi su MTTC serviso aplaidumu, o gal net sukčiavimu.
Mano telefone, buvo nulūžes įjungimo mygtukas. Nunešiau tvarkyti į MTTC servisą, nes telefonas buvo garantinis. Man telefono mygtuką sutaisė per dieną. Bet vos iš serviso paėmiau telefoną prasidėjo kažkokios nesamonės. Nebegalėjau susikalbėti su žmonėmis, kaip girgždėjo garsiakalbis. Kitą dieną vėl nunešiau į MTTC servisą klausdama, kaip mano geras garsiakalbis po pabuvimo pas jus (dėl mygtuko pataisymo) ėmė ir sugedo? O jie man pasakė, kad paėmę telefoną jie visada profilaktiškai išvalo garsiakalbį. Bet aš to tikrai neprašiau. Tada jie vėl paėmė telefoną ir vėl po dienos gražno, pasakę, kad dar kartą pravalė garsiakalbį. Bet po jų pravalymo vis tiek telefonu buvo sunku susikalbėti su žmonėmis. Tad telefoną teko keisti. Nesuprantu kaip gerą telefoną gali seviso darbuotojai ne pataisyti, o sugadinti. Daugiau tikrai nerizikuosiu nešti telefono taisyti į MTTC servisą.

Andrius Murauskas

2016-07-20 trečiadienis 19:03:12

Laba diena.
Taip pat susidūriau su MTTC serviso sukčiavimu.
Prieš mėnesi nusipirkau telefoną Samsung A5 , iš pradžių atrodė viskas gerai ir už kelių dienų išvažiavau i užsieni paatostogaut. Taigi noredamas telefoną atsirakinti to nepavyko tuomet pabandžiau perkrauti bet kaip užgeso tai užgeso prabuvau atostogas be telefono be ir niekaip nepavyko man jo prikelti. Parvykęs į Lietuva kita diena pridaviau į MTTC servisą į garantiniu nes telefonas buvo garantinis. Po keliu dienų susisiekiau su jais ir pasirodo mano telefonas buvo sulietas vandeniu ir neteiks garantinio jei nori tai 280 euru ir sutvarkys, man šokas kur skambinu ten atsitrenkiu į sieną nežinau ką daryti?
Kaip kitaip jiems pinigų užsidirbti čia tik toks paaiškinimas.

Danielius Vešun

2016-07-28 ketvirtadienis 04:49:23

Sveiki,
Aš taip pat susiduriau su serviso darbuotojų aplaidumu arba sukčiavimu. Iš tele2 įsigijau telefoną ir apsidraudžiau ji. Pirma kartą kai dužo ekranas nunešiau ji ir man ji pataisė. Atsėmiau telefoną su kitu imei numerių nors tai sužinojau nunešęs telefoną antrą karta gal po metų. Iš pradžių jie atsisakė ji taisyt teigdami, kad tai kitas telefonas su kitu imei numerių. Tada aš suradau dokumentą kurį gavau po pirmo taisymo kuriame yra nurodytas kitas imei numeris nors nenurodyta, kad jie taisymo metu keitė pagrindinę plokštę.Aš ilgai turėjau jiems įrodinėt, kad imei numerį pakeitė būtent jie. Gal po 2-3 savaičių. Gavau pranešimą, kad mano telefonas yra neremontuojamas ir vietoje pataisyto telefono gavau aktą kur parašyta, kad galiu iš tele2 pasiimti kitą telefoną. Bet visos bėdos nesibaigė. Kai nuėjau į tele2 jie man pasakė, kad aktas yra išrašytas telefonui su skirtingu numeriu nei nurodyta draudimo sutartyje ir jie man telefono nekeis. Man jau trūkta kantrybės ir nebežinau ką turiu toliau daryt.

Karolis Rimavičius

2017-06-05 pirmadienis 16:26:35

Sveiki, prieš pusantrų metų pirkau telefoną bitės salone MEIZU M2 Note. Po pusantrų metų pradėjo nebefokusuoti pagrindinė kamera. 2017-04-21 nunešiau telefoną į garantinį servisą (garantijos buvo likę dar puse metų). Iš pradžių sakė reiks laukti apie dvi savaites. Pralaukes porą savaičių sužinojau, kad taisymas užtruks dar 14-30 d.d. Pralaukiau dar mėnesį. Po to buvau paprašytas pateikti pakrovėją. Pateikiau. Po kelių dienų gaunu žinutę kad telefono aparatą taisys dar 14-30 d.d. Nuėjau atgal į servisą, sakė niekuom padėti negali. Pakaitinis telefonas man išduotas buvo. Po kelių dinų naudojimo jis pradėjo man išsijunginėti, ekranas lietimo ekranas pradėdavo nefunkciuonuoti. Paprašius kito telefono sakė kad taip pat padėt niekuom negali. Vienu žodžiu, niekaip nesuprantu kaip kamerą galima taisyti du mėnesius? Ar čia specialiai vilkinamas laikas? Gal galite kuom padėti?

xx5xx