LNVF / Skundų knyga / Transportas / ir vėl keleivių kontrolė

ir vėl keleivių kontrolė

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Kristina Koltan

2014-12-10 trečiadienis 14:52:48

Mano dukra nutarė taupant laiką nuvažiuot vieną stotelę iki namų. 2014-11-10d apie 16h. įlipo į 2-trą troleibusą "menų gimnazijos" ( dabar pavadintos" Petro-Povilo"blunkstotelėje, troleibusas buvo pilnas, įlipus pažymėjo savo bilietą ir atsistojo netoli durų išlipti. Pasiklausė žmonių ar lips, jie pasakė, kad praleis. Iš paskos atsistojo dar viena senyvo amžiaus moteris, kuriai reiks išlipti "Sapiegos" stotelėje.
Stotelėje laukė jau keleivių kontrolė. Atsidarė duris įlipo kontrolieriai, visi pradėjo kuistis ir traukt savo bilietus, prie durų patikrinęs tris žmones kontrolierius staigiai iššoko iš troleibuso ir pamojo vairuotojui. Tas tuoj pat uždarė duris. Iš kitų durų kontrolė irgi išėjo ir parodė žestą važiuok. Troleibusas ir nuvažiavo. Dukra ir senyvo amžiaus moteris liko neišlipusios. Klausiau kodėl nesibrovė, sako juk tikrino, paruošiau bilietą ir parodžius lipčiau. Net nesitikėjo, kad netikrins ir bus uždarytos tuoj pat duris. Teko jai dar vieną stotelę nuvažiuot, o po to grįžti atgal.
Skambinau išsiaškint, man buvo pasakytą, "jei reikėtų tai išliptų". Pasirodo viešąjam transporte reik lipt visiems per galvas ir rėkti visa gerkle, kad neišleidžia.
Tai kur kultūra? Ir kam dar gali skambint ir aiškintis, jei nieks nenori net klausyt. Absurdas kažkoks sad tik pas mus tokie dalykai dedasi, mes juk paprasti žmonės, toks ir požiūris į mus ir mūsų vaikussad

Roberta Šidlauskienė

2016-04-14 ketvirtadienis 14:16:42

Laba diena, šm. balandžio 14 d. iš ASU universiteto 18 maršrutu išvažiavo dukra. Nusipirko bilietą su nuolaida, nes yra studentė. Pavažiavus kelio dalį įlipo kontrolė (du žmonės vyras ir moteris), pradėjo bilietų tikrinimą. Kai atėjo dukters eilė ir ji pradėjo ieškoti savo studento pažymėjimo, suprato, kad jo neturi, nes toje vietoje kur turėjo būti, jo nebuvo. Aišku peržiūrėjo visus savo daiktus, dėja rezultatas neigiamas. Vyras pasiūlė nusipirkti likusią bilieto dalį ( ir tai būtų buvę žmogiška, suprantama ir savaime aišku), tačiau moteris J. Varžgulytė neleido, ŠAUKĖ, BARĖSI, išvarė iš autobuso ir dar dukra sumokėjo baudą. Išlipusi ir nusiraminusi iš autobuso, peržiūrėjusi savo daigtus rado LSP. Aš ir mano dukra suprantame, kad yra taisyklės ir visi privalo jų laikytis. Bet ar yra NEŽMOGIŠKO ELGESIO taisyklės, kurių laikosi TRANSPORTO kontrolierė. Dukrai buvo stresas. PIRMA: Šoko busenoje ji nerado savo LSP. ANTRA: ji nevietinė ir ją IŠMETĖ š autobuso atimdama paskutinius 8 eurus (bauda), skirtus kelionei namo. Paskutiniai dukters žodžiai: "MAMA, man baisu" ir padėjo ragelį. Jei dukrai nepraeis šoko būsena, kreipsimės į tam tikras institucijas ir ieškosim teisybės.

Kodėl sąžiningai nusipirkęs bilietą Lietuvos valstybėje nesi saugus? Bilietas rankoje, laiku nerado LSP, dėl streso.

Ar kontrolierė, atlikusi "sąžiningą" darbą bus pakviesta pokalbiui apie savo elgesį, ar turės parašyti, kokį nors paaiškinimą.
Nemanau, kad NEŽMOGIŠKUMAS ir noras pasirodyti VIRŠESNIU- tai LIETUVOS valstybės veidas.