LNVF / Skundų knyga / Kainos, akcijos / JUODASIS ALKSNIS klaidinanti reklama

JUODASIS ALKSNIS klaidinanti reklama

« 
Ankstesnė tema
|
|
Kita tema
 »

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Pilietis

2009-04-20 pirmadienis 12:37:22

Šios dienos spaudoje pasirodžius JUODOJO ALKSNIO akcinei reklamai, kurioje nurodyti minkštieji baldai (jų pavadinimai) iš naujojo katalogo su didžiulėm nuolaidom (pažiūrėti galima ir oficialiame www.juodasisalksnis.lt puslapyje, akcijų skiltyje), lėkte nulėkėme į parduotuvę. Manau ir Jūs taip padarytumėte, pamatę tokias nuolaidas (kad ir tik kai kuriems komplektams).
Pasirodo, darbuotojai nėra (?!) informuoti apie jokias nuolaidas. Toliau - jiems peržiūrėjus akcijos aprašymą puslapyje, tuoj pat (!) buvome informuoti, jog tai yra KLAIDINANTI reklama, nes siūloma produkcija yra ne odinė, o gobeleno, bei iš ekspozicijos. Gerai, tarkim tos pačios MATTEO dvi sofutės gali būti ir gobeleno ir odinės, bet bent jau nurodykite kitąsyk, ko tikėtis! Bei davė suprasti kad realūs odiniai komplektai pagal kainą yra..tiesiog neįkandami ir negali būti taip nukainoti.
Na, ačiū bent už taip pateikiamą informaciją. O už klaidinančią reklamą, tikiuosi, atsakysite.

Ausra Karvelyte

2009-04-20 pirmadienis 12:55:04

Laba diena,
Lietuvos Respublikos reklamos įstatyme numatyta, kad klaidinanti reklama - reklama, kuri bet kokiu būdu, įskaitant ir jos pateikimo būdą, klaidina arba gali suklaidinti asmenis, kuriems ji skirta arba kuriuos ji pasiekia, ir kuri dėl savo klaidinančio pobūdžio gali paveikti jų ekonominį elgesį arba kuri dėl šių priežasčių pakenkia ar gali pakenkti kito asmens galimybėms konkuruoti.
Pirmiausia Jūs turite kreiptis į pardavėją ar paslaugų teikėją, ar parduotuvės administracija. Taip pat, reikėtų kreiptis į LR Konkurencijos Tarybą, kuri gavusi Vilniaus apygardos administracinio teismo nutartį gali įpareigoti reklaminės veiklos subjektus nutraukti klaidinančios reklamos naudojimą ir skirti reklaminės veiklos subjektams administracinę nuobaudą ar įspėjimą, kurios dydis nustatytas LR Reklamos įstatymo 22 straipsnyje.

LR Konkurencijos Tarybos adresas:
A.Vienuolio g. 8
Vilnius LT-01104
Kodas juridinių asmenų
registre 8866819
Tel./ faks. (8 5) 212 6492
El. p. tarnyba@konkuren.lt