LNVF / Skundų knyga / Maisto produktai ir maitinimo įstaigos / Prekybos centrai

Prekybos centrai

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Jolanta Stankevič

2008-01-31 ketvirtadienis 10:46:54

Savaitgalį 2008 01 05 nuvažiavau į prekybos centrą "MAXIMA" apsipirkti. Kadangi savaitgalį prekybos centre "MAXIMA" vyko akcija - kilogramas bulvių kainavo tik 80 centų - tad nusipirkau net 10 kilogramų bulvių. Tačiau labai gailėjausi, kad jas nusipirkau, nes negalėjau jų valgyti. Sunku net nupasakoti kaip jos atrodė išvirtos - minkštos, suglebusios, prisigėrusios vandens. Bandžiau virti ir nuskustas ir su lupenom - tas pats. O skonis bulvių nežmoniškas, tokių bulvių neėstų net kiaulės. Tad neįšdrįsau valgyti nupigintų bulvių.
Moralas:Nesileiskite būti apgaunami prekybininkų. Prekybininkai "gudrūs" - jei pastebėjo, kad bulvės pašalusios iškart galėjo, paskelbti akciją, kad jas išparduotų. Akcija skelbiama norint apgauti pirkėjus.


Skundą pateikė:.............................

Jolanta Stankevič

2008-02-04 pirmadienis 12:46:15

Patariame prieš perkant bet kokį maisto produktą pirmiausia tą produktą apžiūrėti, perskaityti informaciją, pateiktą ženklinimo ar kainų etikėtėje, atkreipti dėmesį į laikymo sąlygas, vartojimo trukmę bei sudėtį. Tada tikimybė nusipirkti netinkamą produktą bus mažesnė.
Jeigu Jus nusipirkote netinkamos kokybės, nesaugų maisto produktą, Jus turite teisę:
1) Reikalauti, kad prekė būtų pakeista į tokią pat tinkamos kokybės prekę;
2) Grąžinti prekę pardavėjui ir reikalauti už ją sumokėtus pinigus;
Šiomis teisėmis galite pasinaudoti jei Jus turite prekės pirkimo čekį ir tol kol nesibaigė prekės tinkamumo vartoti terminas.
3) Jeigu pardavėjas nevykdo šių reikalavimų, Jus turite teisę apie nesaugius, nekokybiškus maisto produktus parduotuvėse, turguose ir nesaugias viešojo maitinimo įstaigų teikiamas paslaugas pranešti Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT).
VMVT atsižvelgia į kiekvieno gyventojo pateiktą skundą. Telefonu gautas skundas užregistruojamas ir persiunčiamas į atitinkamą teritorinę VMVT.
Adresas:Siesikų g.19,LT-07170 Vilnius.
Tel.(8-5) 240 43 62
Faks.(8-5) 240 43 62
El.paštas:vvt@vet.lt.
Kodas:188601279