LNVF / Skundų knyga / Maisto produktai ir maitinimo įstaigos / UAB SALŲ ŽUVŲ produkcijai - ne

UAB SALŲ ŽUVŲ produkcijai - ne

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Pilietis

2009-04-15 trečiadienis 12:54:49

Nevisuomet aš arba jūs galite susimąstyti : ar visos šaldytos, fasuotos žuvys, krevetės, "brangios" žuvytės parduotuvėse šviežios...? Vedamas smalsumo nutariau įsidarbinti į vieną dirbančią Vilniaus fasuojančią žuvis ir žuvies produktus bendrovę, esančią savanorių pr.( T.Y. UAB SALŲ ŽUVYS).
Padirbėjęs sužinojau, jog mano mėgstamiausia žuvis Pangasija ir visos kitos yra mirkomos vandeny(vonioje)taip pridedant svorį( Past. už tai ,kad padaro daugiau antsvorio darbuotojai gauna daugiau atlyginimo vadinamo "Juodais"blunk.
Bet tai ką aš pamačiau per kelias darbo dienas, mane dar labiau pribloškė ,nes nukritus produktams ant nešvarių grindų darbuotojai dirbantys daugiausia žemo intelekto sakydavo, kad "dedam į maišelius -Suės", maža to, atvežus seną produkciją tekdavo ją perfasuoti iš naujo( nesuprantantiems galiu paaiškinti. Ant senos žuvies dedama nauja etiketė ir veža į parduotuves parduoti!!!
Kadangi su tuo labai nesutikau, buvau atleistas.
Gerb.žmonės čia ne melas , o tiesa ,todėl būkite budrūs ir raginu nepirkti šios įmonės produkcijos, nes kitaip apsinuodysite (Visa beveik produkcija eina sena , nes jos nieks neperka!!!)

Pilietis

2009-04-15 trečiadienis 12:56:28

Jeigu vartotojas nusipirko netinkamos kokybės, nesaugų maisto produktą, jis savo pasirinkimu turi teisę:
1. reikalauti, kad prekė būtų pakeista į tokią pat tinkamos kokybės prekę;
2. grąžinti prekę pardavėjui ir reikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus;
Šiomis teisėmis vartotojas gali pasinaudoti jei jis turi prekės pirkimo čekį ir tol kol nesibaigė prekės tinkamumo vartoti terminas;
Šiuo atveju, reikia skubiai pranešti LR Valstybinėi maisto ir veterinarijos tarnybai dėl nekokybiškų maisto produktų gaminimo, pakavimo ir pardavimo, nemokama telefono linija (8~800) 40 40 3 arba užpildyti elektroninę skundo formą – anketą.
Adresas: Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8~5) 240 43 61,
Faks. (8~5) 240 43 62
El. paštas: vvt@vet.lt
Kodas: 188601279