LNVF / Skundų knyga / Ne maisto produktai / Nekokybiski batai

Nekokybiski batai

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Irma D

2009-01-23 penktadienis 12:23:28

Laba diena. Su drauge pirkom skirtinga diena, skirtingus batus toj pacioj "Basic" parduotuvej. Kai drauge pamate kad jos batai nekokybiski (pirma diena apsiavus odiniai batai leido vandeni) abi pazvelgeme i savo cekius ir pastebejome, kad neatitinka pardavimo data ir valandos ( gal taip yra daroma del garantijos, nes garantija suteikiama 14 dienu, o pagal ceki ji baigiasi po 7 dienu). Drauge kreipesi i kokybes inspekcija Klaipedoje. Ten batus patikrino taip: juos pakiso po vandens srove ir pasake:
- jei nebega i vidu, tai batai kokybiski, o kad jie slampa vaiksciojant lietingu oru, tai yra naturalus reiskinys ir nieko negalime padeti.
Ka patartumet daryti, apgautos esam ne tik del garantijos, bet ir del nekokybisku batu!

Irmux

Edita Petrauskaite

2009-02-05 ketvirtadienis 08:55:22

Laba diena,
Kokybės inspekcija Jūs turbūt vadinate Valstybinę ne maisto produktų inspekciją (prieiga per internetą: www.inspekcija.lt). Jeigu pastarosios institucijos specialistai patvirtino prekę esant kokybiška, jų sprendimas gali būti skundžiamas tik teisme. Dėl neteisingai nurodytų duomenų prekės pirkimo – pardavimo dokumentuose reikėtų kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (prieiga per internetą: www.vartotojoteises.lt, telefonas: 852626751).

Teisininkė Edita Petrauskaitė