LNVF / Skundų knyga / Paslaugos / UAB " Freshtravel" organizuotos kelionės neįvykimas dėl bankroto paskelbimo

UAB " Freshtravel" organizuotos kelionės neįvykimas dėl bankroto paskelbimo

Norėdami dalyvauti forume, turite prisijungti

Autorius Žinutė

Aida Barzdžiuvienė

2014-11-25 antradienis 06:04:52

Jau ne pirmą kartą esu pirkus keliones per įvairias kelionių organizacijas bei tarpininkus beta.lt ir/ar grupinis.lt, tačiau šį kartą pirmą kartą prieš sumokėdama visą kelionės sumą, pasitikrinau oficialiame internetiniame puslapyje apie įmonės kreditingumą, kuris degė ryškia žalia šviesa, todėl nesukėlė jokių abejonių. Įsigyta kelionė kartu su vyru turėjo būti mano gimtadienio dovana, t.y. gimtadienį turėjau švesti jau Fuerteventūroje. Deja....
Įdomiausia, kad dar ir šiai dienai kreditingumas nurodomas žalios spalvos pabaigoje - geltonos pradžioje....
Kadangi sumokėjome už 2 asmenius visą sumą, noriu ją ir atgauti pilnumoje, o kur dar patirta moralinė žala, bei sugaištas laikas bandant susigrąžinti savus pinigus...

Sonata Saulė

2014-11-25 antradienis 19:41:54

Nusipirkome kelionę į Egiptą kelionių agentūroje "Kelionių galerija"(jie tarpininkai). Tiesiog mums tiko kaina, data. Net mintis nešovė į galvą, kad kelionė gali neįvykti.Į Egiptą turėjome išvykti lapričio 15 d. ryte, o lapkričio 14 d.po pietų mums pranešė, kad kelionių organizatorius "Frech Travel " sustabdė savo veiklą ir kelionės nebebus.Man buvo šokas. Lagaminas sukrautas, viskas suruošta, sudėliota, suderinta, pinigai sumokėti, o kelionės nėra. Nuvykome į agentūrą iš kurios pirkome kelionę.Deja, mūsų niekuo paguosti negalėjo, tik prašė užeiti pirmadienį ir užpildyti reikiamus dokumentus Lietuvos Turizmo Departamentui.
Esame nusivylę Lietuvos Turizmo Departamento veikla, pačia Lietuva. Čia jau niekuo nebegali pasitikėti.Tai - apiplėšimas vidury baltos dienos.
Sugadinta nuotaika ne tik mums, bet ir visiems šeimos nariams, agentūros darbuotojams, draugams.Tikimės, kad bus nubausti šios aferos organizatoriai ir vykdytojai, o mums -grąžinti visi pinigai.

Laima Dzimidavičienė

2014-12-04 ketvirtadienis 08:07:10

2014 10 23 dieną agentūroje "KELIONIŲ GURMANAI" su vyru įsigyjome kelionę į Egiptą į Hurgadą. Viešbutis MIRAGE NEW HAWAII RESORT SPA 4*. Tai buvo suplanuota jau vasarą, Tikėjomės puikiai praleisti laiką.
Jau esame daug kur keliavę,tad net nekilo jokių minčių, kad kelionė gali neįvykti. Į Egiptą turėjome išskristi šeštadienį lapričio 15 d. 5val 45 min. Deja penktadienį lapkričio 14 d.apie 17val. paskambino iš agentūros ir pranešė, kad kelionių organizatorius "Frech Travel " sustabdo savo veiklą ir kelionė neįvyks .Negalėjau patikėti. Buvau priblokšta tokia "gera žinia" . Kelionei ruošėmės iš anksto , suderinome su vyru ir dardovietėmis atostogų laiką, lagaminus jau buvom sukrovę, nes anksti ryte išvykimas ...o čia staiga - kelionės nėra.
Argi gali tokie dalykai įvykti? Pasirodo Lietuvoje visko gali laukti, ypač blogų naujienų. Tai apiplėšimas , apgavystės. Ir ko gero dar kaltų nebus.
Kaip įvertinti Lietuvos Turizmo Departamento veiklą, kuo ji užsiima. Kas ruošia įstatymus ,kurie leidžia apiplėšinėti žmones? Kada baigsis nebaudžiamumas "specialistų", kurie netinkamai atlieka savo tiesioginį darbą?
Labai viliuosi , kad ši kartą atsakingos institucijos padarys viską, kad pavogti pinigai būtų grąžinti nukentėjusiems, kad bus nubausti šios aferos organizatoriai ir vykdytojai, pirmiausiai atsakingi Ūkio ministerijos Turizmo skyriaus bei Turizmo departamento darbuotojai.Pagaliau tegul įrodo,kad dirba, o ne imituoja tūpinimąsi turistais.