LNVF / Naujienos / 2015-02-09 Informacija vartotojams nukentėjusiems nuo UAB"Go Planet Travel" ir UAB "Fresh travel"

2015-02-09 Informacija vartotojams nukentėjusiems nuo UAB"Go Planet Travel" ir UAB "Fresh travel"

Šaltinis www.flawil.ch

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija oficialiu raštu kreipėsi į Valstybinį Turizmo departamentą prašydama pateikti informaciją dėl nukentėjusių nuo UAB „Go Planet Travel“ bendrai patirtos nuostolių sumos bei kitos informacijos. Gautame atsakyme rašoma, kad bendra turistų nuostolių suma, dėl kurios kompensavimo kreiptasi į Departamentą yra 1 790 741.977 Lt.

2015 02 05 susitikime su Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) direktoriumi Feliksu Petrausku Alvita Armanavičienė, Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos prezidentė, paklausė, kokių veiksmų, ginant nukentėjusių turistų teises, ėmėsi ar ketina imtis VVTAT?

VVTAT direktorius informavo, kad:

1. Dėl UAB „Go Planet Travel“ veiklos, VVTAT nuomone, nukentėjusių turistų teisėmis bei dėl patirtų jų nuostolių yra atsakingas Valstybinis turizmo departamentas.

2. Dėl nukentėjusių nuo UAB „Fresh travel“ Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba svarstys galimybę ginti viešą vartotojų interesą teisme tik po Prokuratūros tyrimo rezultatų.

Valstybinis turizmo departamentas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą ir ši pradėjo tyrimą dėl galimo didelės vertės svetimo turto pasisavinimo, turto iššvaistymo ir dokumentų klastojimo. Tyrimą atlieka Vilniaus apygardos prokuratūros prokuratūra, kuri atlieka ir „Go Planet Travel“ bankroto tyrimą. Preliminariai skaičiuojama, kad „Fresh Travel“ apgavo apie 2,3 tūkst. žmonių.

Anksčiau Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija informavo apie susitikimą su naująja Valstybinio turizmo departamento vadove Jurgita Kazlauskiene, kurio metu buvo sutarta bendradarbiauti ginant nukentėjusių nuo UAB „Go Planet Travel“ ir UAB „Fresh travel“ turistų teises teises.

Artimiausiu metu bus organizuojami susitikimai su LR Ūkio ministerijos, Valstybinio turizmo departamento, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos bei kitų institucijų bei organizacijų atstovais dėl nukentėjusių turistų išlaidų kompensavimo.

LNVF informacija

Komentarai

Norėdami komentuoti, turite prisijungti su savo vardu arba užsiregistruoti .

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31