LNVF / Naujienos / Aplinkosauginis konkursas "Kita forma mokinys. Eko bendruomenė".

Aplinkosauginis konkursas "Kita forma mokinys. Eko bendruomenė".

Aplinkosauginis konkursas "Kita forma mokinys. Eko bendruomenė".

Dažnai net nesusimąstome, kiek daug perkame, to, ką galime visai nesunkiai pasidaryti patys iš senų, atrodo, niekam netinkamų medžiagų, todėl, konkurso dalyvius kviečiame siųsti idėjas apie nereikalingų daiktų, priemonių pritaikymą mokyklos ar kitos aplinkos erdvėje. Konkurso tikslas – skatinti aplinkosauginį švietimą kaip darnaus vystymosi sudedamąją dalį, perteikti ekologijos ir aplinkosaugos žinias, įgūdžius visuomenei, formuoti palankų aplinkai gyvenimo būdą ir aplinkosaugos vertybių nuostatas, akcentuojant aplinkosaugines problemas, vartotojiškumo pasekmes ir alternatyvas,  teikiant prioritetą atliekų vengimui, daiktų pakartotiniam naudojimui, aplinkos kokybės gerinimui – mažinant nereikalingų daiktų kiekį savo buityje.

„Kita forma mokinys. Eko bendruomenė“ - Tai puiki proga parodyti, kad tavo bendruomenė, mokykla, klasė ar tu pats esi sąmoningas, neabejingas ekologinėms problemoms ir noriai prisidedi prie gamtos apsaugos bei jos gerovės puoselėjimo. Panaudok savo kūrybiškumą - sukurk naują, funkcionalų daiktą iš senų ir įprastam naudojimui nebetinkamų medžiagų: plastmasės, metalo, medžio, tekstilės ar bet kokių kitų atliekų.

Konkurse gali dalyvauti neribotas skaičius idėjų. Konkursas vyksta ir darbai bei idėjos priimami nuo 2016 m. rugsėjo 5 dienos iki 2015 m. lapkričio 21 dienos. Dalyvio anketą ir nuotraukas siųsti tik elektroniniu paštu info@rvagentura.lt laiško temos (arba “Subject”) skiltyje nurodant dalyvio (dalyvių) vardą (-us), pavardę (-es) ir darbo pavadinimą.  Dalyvio anketą rasite nuostatų pabaigoje ir  www.rvagentura.lt svetainėje.

Konkursą organizuoja VšĮ „RV Agentūra“.

Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu info@rvagentura.lt arba telefonu 863377609.

           
Kvietimas.pdf 193,11 kB

Komentarai

Norėdami komentuoti, turite prisijungti su savo vardu arba užsiregistruoti .

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31