LNVF / Naujienos / Pamoka apie vartotojų teises Vilniaus Radvilų gimnazijoje sulaukė aplodismentų

Pamoka apie vartotojų teises Vilniaus Radvilų gimnazijoje sulaukė aplodismentų

Pamoka apie vartotojų teises Vilniaus Radvilų gimnazijoje sulaukė aplodismentų

Netradicinėje turiniu pamokoje, kurią iliustravo skaidrės ir filmukai, aktualiomis maisto sudėties žiniomis ir pastabomis pasidalino Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto skyriaus vyriausioji specialistė Aurelija Drumstienė. Ji papasakojo apie vėžinius susirgimus sukeliančio kancerogeno akrilamido pavojų mėgstamuose moksleivių maisto produktuose, apžvelgė žalingus cukraus ir druskos besaikio vartojimo aspektus.

Didelio moksleivių susidomėjimo sulaukė Ryšių reguliavimo tarnybos Tinklų ir informacijos saugumo departamento Interneto priežiūros skyriaus vedėjo pavaduotojo Vaidoto Ramono pranešimas apie atsakingą moksleivių asmeninių duomenų pateikimą ir nustatymus registruojantis mėgiamose interneto svetainėse, apie būtinas apsaugos priemones prieš kenkėjiškus bandymus išgauti asmens duomenis ir jais pasinaudoti.
Pamoką mokiniai ne tik įdėmiai klausė ir stebėjo, bet ir pranešėjus supurtė netikėtais klausimais.

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakulteto prodekanė Jolita Malinauskaitė moksleivius pakvietė studijuoti ir dalyvauti videofilmo konkurse. O neprailgusią pamoką paįvairino LNVF atstovas Vilmantas Marcinkevičius surengęs mini viktoriną - klausimų atsakymų žinių sprintą apie Vartotojų teises ir pareigas. Teisingai atsakiusiems buvo įteikti Kazimiero Simonavičiaus universiteto įsteigti prizai ir Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos Vartotojo-stebėtojo pažymėjimai. Neprailgusi Vartotojų teisių pažintinė pamoka netapo sausu pamokslavimu, bet sulaukė virš šimto moksleivių susidomėjimo ir pagarbos plojimų pranešėjams.

Komentarai

Norėdami komentuoti, turite prisijungti su savo vardu arba užsiregistruoti .

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31