LNVF / Naujienos / Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba
bendra_1

Susitarimo tikslas – bendrai įgyvendinti sertifikavimo programą „Vartotojams atsakingas verslas“ ir kitus vartotojų informavimo, konsultavimo, tyrimų ir apklausų projektus. Sutartyje įsipareigojama pažangiomis abipusio praktinio bendradarbiavimo priemonėmis užtikrinti efektyvią maisto saugos kontrolę, informuoti vartotojus apie priimtus sprendimus tiekti rinkai nesaugius maisto produktus. Siekiant efektyviau įgyvendinti šiuos sprendimus, numatyta įtraukti ir LNVF. Planuojama bendradarbiauti organizuojant konferencijas, mokomuosius seminarus, kursus ir kitus renginius.

,,Tikimės, kad ši bendradarbiavimo sutartis bus abipusiai naudinga, leis efektyviau taikyti maisto saugos kontrolės ir prevencijos priemones. Įsipareigojome keistis sukauptais duomenimis, dalintis gerąja patirtimi bei aktualia informacija vartotojų teisių gynimo srityje. Lietuvoje vis dar trūksta vieningo ir aktyvaus vartotojų teisių gynimo, jų interesų atstovavimo, todėl tikiuosi sutelktomis mūsų institucijos ir aktyvių nevyriausybinių organizacijų jėgomis turėsime daugiau galimybių ir priemonių išsamiau informuoti vartotojus apie jų teises bei paskatinsime juos aktyviau dalyvauti sprendžiant maisto saugos ir kokybės užtikrinimo klausimus“, – sakė VMVT direktorius J. Milius.

„ ''Vartotojams atsakingas verslas“ – tai ženklas, kuris bus suteikiamas sertifikuotoms, atsakingai savo veiklą vykdančioms įmonėms. LNVF pradeda įgyvendinti prekybos ir paslaugų įmonių sertifikavimo programą, kurios tikslas – įvertinti, ar įmonė vartotojams teikia visapusišką ir sąžiningą informaciją, numatytą teisės aktuose, ar nėra įtraukta į valstybinių ir nevalstybinių institucijų sąrašus, kaip vengianti spręsti pagrįstus vartotojų skundus“, – komentavo LNVF prezidentė A.Armanavičienė.

Sutartyje taip pat numatyta kviesti vieni kitų atstovus kaip partnerius į vykdomus nacionalinius ir tarptautinius projektus. Sutarta plačiau bendradarbiauti ne tik vartotojų teisių gynimo, bet ir jų švietimo, leidinių rengimo, TV, radijo laidų bei kitose srityse.

Komentarai

Norėdami komentuoti, turite prisijungti su savo vardu arba užsiregistruoti .

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31