LNVF / Naujienos / Startuoja nauja svetainė: energetikos abėcėlė vartotojams!

Startuoja nauja svetainė: energetikos abėcėlė vartotojams!

Startuoja nauja svetainė: energetikos abėcėlė vartotojams!

Startuoja nauja svetainė vartotojams - www.energetikosabc.lt. Kainų ir energetikos kontrolės komisijos administruojamoje svetainėje kiekvienas vartotojas ras naudingą praktinę informaciją apie elektros, dujų, šilumos, geriamojo vandens tiekimo sektorius. Iniciatyvos tikslas - suteikti vartotojams, naudojantiems energiją asmeniniams poreikiams, energetikos pagrindus bei informacijos šaltinius. Svetainė bus nuolat atnaujinama, todėl joje bus galima rasti tiek naujienų rubriką, tiek informacijos apie įvairias kitas energetinio raštingumo didinimo iniciatyvas, renginius, seminarus.

 

Komisijos praktika rodo, kad energetikos bei geriamojo vandens paslaugų vartotojams vis dar trūksta esminių žinių, pavyzdžiui, kad vartotojas, gyvenantis daugiabutyje, yra atsakingas ne tik už savo buto, bet ir už bendrojo naudojimo patalpų priežiūrą, kad dujų ar geriamojo vandens kainą sudaro dvi dedamosios, kad yra keletas institucijų, nagrinėjančių tarp energetikos vartotojų ir įmonių kylančius ginčus. Šią ir kitą naudingą informaciją bei praktinius patarimus galite rasti svetainėje - www.energetikosabc.lt

 

Ši svetainė - viena iš priemonių, skirtų įgyvendinti Komisijos Energetikos bei geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų vartotojų švietimo ugdymo 2016–2018 metų programą, kurios tikslas yra gerinti energetikos bei geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų vartotojų švietimą, didinti šiose srityse dirbančių vartotojų asociacijų vaidmenį.

 

Komentarai

Norėdami komentuoti, turite prisijungti su savo vardu arba užsiregistruoti .

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31