LNVF / Naujienos / Video. Kokius veiksmus yra numačiusi Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija siekianti apginti Fresh travel ir Go planet travel turistų teises?

Video. Kokius veiksmus yra numačiusi Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija siekianti apginti Fresh travel ir Go planet travel turistų teises?

Video. Kokius veiksmus yra numačiusi Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija siekianti apginti Fresh travel ir Go planet travel turistų teises?

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija netrukus teismui teiks dvi bylas prieš Valstybę, kaip neužtikrinusią tinkamos, kaip tai numato ES teisės aktai, turistų teisių apsaugos. Bylose bus siekiama susigrąžinti prarastas pinigines lėšas vartotojams, nukentėjusiems nuo įmonių „Go Travel“ ir „Fresh Travel“ veiklos.

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija kreipėsi į  Vyriausybę dėl galimos taikos sutarties, kuria buvo siekiama palengvinti ir pagreitinti vartotojų teisių gynimą bei užtikrinti „aukštą vartotojų apsaugos lygį“, kaip deklaruojama ES teisės aktuose. Vyriausybė buvo paprašyta taikiai atlyginti patirtą milijoninę žalą, kurią patyrė nukentėję vartotojai nuo „Go Planet“ bankroto.

Kokius veiksmus yra numačiusi Vyriausybė bei Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija siekiant apginti vartotojų teises?

Laidoje dalyvauja Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos prezidentė Alvita Armanavičienė, advokatas Justas Vilys, Seimo Ekonomikos komiteto vicepirmininkas Artūras Skardžius ir Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos Teisinio reguliavimo skyriaus vedėja Vaiva Vaitkaitytė.

Laidą rengia Raigardas Musnickas

Komentarai

Norėdami komentuoti, turite prisijungti su savo vardu arba užsiregistruoti .

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31