LNVF / Projektai / EURO TOPTEN PLUS / 2011-02-08 TOP-10 gaminiai jau prekyboje!

„Inovatyvus atsakingo elektros energijos vartojimo skatinimas vykdant vartotojo švietimą apie TOP-10 prietaisų ženklinimo sistemą Lietuvoje („TOP-10“)"

Pagrindinis projekto tikslas – šviesti energijos paslaugų vartotojus įtraukiant juos į atsakingo vartojimo kultūros formavimą informuojant apie „TOP – 10“ ženklinimo sistemą energetiškai efektyviausiems produktams.

„TOP-10“ ženklu atkreipiamas vartotojo dėmesys taupesnį, energetiškai efektyvesnį produktą, todėl atsakingai pasirinkęs ir investavęs į kokybiškesnį elektros prietaisą, vartotojas derina ne tik savo ekonominius interesus su visos visuomenės interesais, bet ir propaguoja atsakingo vartojimo kultūrą, kuri nėra populiarinama Lietuvoje. Inovatyvus praktinis metodas – perkamiausių buičiai prekių ženklinimas, garantuoja didesnės visuomenės dalies susidomėjimą nei jis būtų naudojant įprastus vartotojų švietimo metodus. „TOP-10“ projektu siekiama skatinti energetiškai efektyvesnių prietaisų naudojimą, paklausą ir pasiūlą Lietuvos rinkoje, sumažinant bendrąjį energijos vartojimą kartu informuojant vartotojus apie galimybes taupyti elektros energiją buityje.

Projekto veiklas dalinai finansuoja Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba.

Plakatas parsisiųsti

Su projekto rezultatais kviečiame susipažinti www.top-10.

TOP-10 GAMINIŲ IR INFORMACIJOS APIE JUOS IEŠKOKITE DIDŽIUOSIOSE BUITINĖS TECHNIKOS PARDUOTUVĖSE!